comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Sevilla, Kjaer için Fenerbahçe'nin teklifini kabul edecek

18 Temmuz 2019, Perşembe 16:46
Sevilla, Kjaer için Fenerbahçe'nin teklifini kabul edecek

Sevilla'nın kadroda düşünmediği Simon Kjaer için Fenerbahçe'den gelecek teklifi kabul edeceği iddia edildi.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbhaçe'nin stoper transferind eilgilendiği Simon Kjaer ile ilgili İspanyol basınında yeni bir haber yer aldı. Sarı lacivertlilerin, Danimarkalı stoper için yapacağı teklifin Sevilla tarafından kabul edileceği iddia edildi. Sevilla'nın tecrübeli oyuncuyu kadroda düşünmediği ve başka talip olmaması nedeniyle Fenerbahçe'ye olumlu yanıt vereceği kaydedildi. 
 

Fenerbahçe Transferleri: Simon Kjaer, Fenerbahçe'ye dönecek mi?


Estadio Deportivo'da yer alan habere göre Sevilla, Kjar'i gelecek sezon kadroda düşünmüyor. Sportif Direktör Monchi'nin oyuncuyu satmak istediği ancak yeterli teklifler olmaması nedeniyle Fenerbahçe seçeneğinin en güçlü ihtimal olduğu belirtildi. Oyuncunun kiralık olarak da gönderilebileceği ancak Sevilla'nın ilk etapta futbolcu için ödediği 13 milyon euroluk bonservis bedelinin bir bölümünü çıkarmayı hedeflediği vurgulandı. 

Kjaer'in de sık sık İstanbul'a gittiği ve ailesiyle birlikte Türkiye'yi sevdiği belirtildi. Oyuncunun vergi yükü olmaması nedeniyle Fenerbahçe'de oynamaya da sıcak baktığı kaydedildi. 

 

Fenerbahçe Haberleri: Kjaer Fenerbahçe'ye geliyor mu?


Nolito, Kjaer, Gomez ve Aleix Vidal'in durumları nedir? sorusunay yanıt veren Monchi, "Kişiselleştirmek istemiyorum. Yani bireysel olarak konuşmaktan yana değilim. Yaklaşık 1 aydır çözüm bulmaya çalışıyoruz. Sevilla'nın menfaatleri doğrutusunda çözüm bulmaya çalışıyoruz. Bu da uykularımı kaçırıyor. Çünkü onlar sadece oyuncu değil, aynı zamanda insan."  yanıtını verdi. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)