comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Şenol Güneş'ten Ferdi Kadıoğlu için yeni açıklama: "Yetişmezdi"

30 Ağustos 2020, Pazar 14:19
Şenol Güneş'ten Ferdi Kadıoğlu için yeni açıklama:

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Ferdi Kadıoğlu hakkında açıklamada bulundu.

FutbolArena - A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, A Spor'da Hakan Gündoğar'ın sorularını yanıtladı. Şenol Güneş, Ferdi Kadıoğlu'nun milli takımda olmama nedeni hakkında yeni bir açıklama yaptı.
 

Ferdi Kadıoğlu milli takımda neden yok?


Şenol Güneş açıklamasında, "Ferdi Kadıoğlu, Ümit Milli Takım'da oynadığı için tercihini imza atması gerekiyor. Dolayısıyla şu an imzayı atmadığı için burada olmadı. İmzayı atsaydı da bu haftaya yetişmezdi. Sinan Gümüş'te ise evraklar yetişmedi. Buraya gelen her oyuncunun garantisi yok, benim bile garantim yok ama her oyuncu çağırılabilir. Hiçbir oyuncu, eskisi yenisi milli takımın üstünde değil." diye konuştu.

"HIRVATİSTAN, ALMANYA, BELÇİKA BİZLE MAÇ YAPMAK İSTİYOR"
Milli takımın popüler hale geldiğini ifade eden Şenol Güneş, "Pandeminin gölgesinde spor yapmaya devam edeceğiz. Farklı şartlar içerisinde en iyisini sunmaya çalışacağız. Bütün dünya mutluysa siz de mutlusunuz. Hedefimiz Uluslar Ligi'nde gruptan lider çıkmak. Dünya Kupası'na mutlaka katılmak istiyoruz. Milli Takımımız uluslararası alanda rağbet görüyor. Hırvatistan, Almanya, şimdi de Belçika bizimle maç yapmak istiyor. Biz onlarla oynamak isterken hayır diyorlardı, yanaşmıyorlardı. Şu an, bu güzel bir durum ama yeterli değil." dedi.

"ŞAMPİYON TAKIMIMIZ ÖN ELEME OYNAYABİLİR"

Tartışmalara değinen Şenol Güneş, "Bu dönemde daha fazla omuz omuza olalım, safları sıklaştıralım. Yabancı konusunu tartışıyoruz ancak ekonomide, üretimde sorunlarımız var. Uluslararası başarımız yeterli değil. Şampiyon takımımız ön eleme oynayabilir. Üretim yapmalıyız. Abdülkadir Ömür neden yok diyenler futboldan anlıyorlar ama sakatlığını, ameliyatını araştırmıyorlar." diye konuştu.

Son dakika Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!