comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Rıdvan Dilmen, Pereira'nın felsefesini açıkladı: 'Mesut'u aradım'

08 Temmuz 2021, Perşembe 22:48
Rıdvan Dilmen, Pereira'nın felsefesini açıkladı: 'Mesut'u aradım'

Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe teknik direktörü Vitor Pereira hakkında Mesut Özil ile yaptığı konuşmayı açıkladı.

FutbolArena - Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'nin Vakt-i Fener projesi için FB TV'de düzenlediği lansman gecesine telefonla bağlanarak teknik direktör Vitor Pereira hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

"PEREIRA'YI MERAK ETTİM, MESUT ÖZİL İLE KONUŞTUM"
"Mesut Özil ile telefon konuşması yaptım. 'Hoca nasıl?' diye merak ettim. 'Çok kısa dönem oldu ama en azından felsefesine bizi ikna etti.' dedi. Topu rakipten bir an önce almak için çok kişiyle pres yaptırıyormuş. Mutlu oldum. Topun rakipte fazla kalmaması felsefesinin oyuncuların beynine yerleştirildiğini hissettim. Taraftarlarımız da bu felsefeye bayılır. Sabırlı bir şekilde şampiyonluk mücadelesine girecek olan takımımıza sonsuz başarılar diliyorum."

ALİ KOÇ'TAN VAKT-İ FENER PROJESİ AÇIKLAMASI

"Vakt-i Fener eseri 7 bin 480 fotoğraftan oluşuyor. Eserin kalbinde Ulu Önder Atatürk'ün Fenerbahçe logosuyla birleştirilmiş bir çalışma var. Hedeflediğimiz satışlar gerçekleşirse, proje belki bu yaz bir transfere katkı sağlayacak. Atamızın hangi takımı tuttuğu değil, hangi takımın onun yolundan yürüdüğü önemlidir. Tarihsel olarak baktığımızda; belgeler ve ziyaretler, Ulu Önderimizin Fenerbahçe'ye başka bir bakış açısı ve sempatisi olduğunu gösteriyor. Kendisi defterimize de yazdı."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"