comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mesut Özil: 'Vitor Pereira çok akıllı hoca'

10 Temmuz 2021, Cumartesi 18:11
Mesut Özil: 'Vitor Pereira çok akıllı hoca'

Mesut Özil, FB TV'ye açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Mesut Özil, yeni sezon kamp çalışmaları hakkında FB TV'ye konuştu. 

"ANTRENMANLAR ÇOK İYİ GİDİYOR"
Antrenmanlar çok iyi gidiyor. Hocamız geldi. Oyun tarzını bize iletiyor. Herkes çok pozitif. Antrenmanlar sert geçiyor ve hazırlanıyoruz. İnşallah sezon sonunda kupayı kaldırırız. 

"GÜZEL ANLAR YAŞIYORUZ"

Çok güzel anlar yaşıyoruz. Özellikle Caner Erkin ile. Herkes mutlu ve takım için her şeyini veriyor. Sakatlık geçirmeden sezona başlamak istiyoruz. 

"VITOR PEREIRA'NIN TAKIMLA İLETİŞİMİ ÇOK İYİ"

Vitor Pereira takımla çok iyi iletişim kuruyor. Fenerbahçe camiasını ve Türk futbolunu çok iyi bilen bir hoca. Geldiği için çok mutluyuz. Takımın hücum yapmasını istiyoruz. Bu da zaten bizim isteğimiz. Her maçı kazanmak istiyoruz. İnşallah Vitor Pereira ile başarıya ulaşırız. Her oyuncuya önem veriyor. Herkes aynı gemide. Bir takım oluşturmak istiyor. Bu da çok önemli. 

"PEREIRA AKILLI BİR HOCA"

Her sene şampiyonluğa oynayan bir takımız. Önde hücum etmek, taktiksel anlamda takım olarak adımlarımızı atmamız gerekiyor. Vitor Pereira da çok akıllı bir hoca ve bu anlamda çok iyi çalışıyoruz."

"ŞİMDİ TAKIMLA İLK ANDAN İTİBAREN BURADAYIM"

"Maalesef bir sakatlık süreci geçirdim. Bu sezon kamp dönemindeyim. Takımla ilk andan beri buradayım. Elimden geldiğince iyi hazırlanmaya çalışıyorum. Takımıma yardım etmek istiyorum ve elimden geleni yapacağım."

"HEDEFİM FENERBAHÇE'DE ŞAMPİYONLUK"

Hedefim Fenerbahçe'de şampiyonluk ve stadımızdaki o güzel atmosferi yaşamak. Eskiden Türkiye'ye geldiğimde insanlar her zaman anlayışlı karşıladı beni. Çok güzel tepkiler aldım ve bu da gurur verici bir şey. Fenerbahçe camiası şampiyonluğu bekliyor. Elimden geldiği sürece savaşacağım, takımıma yardım edeceğim. Hediye olarak da şampiyonluğu vereceğiz inşallah. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"