comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Kjaer'in menajerinden Fenerbahçe transferi için açıklama

14 Ağustos 2019, Çarşamba 17:10
Kjaer'in menajerinden Fenerbahçe transferi için açıklama

Kjaer'in menajeri Mikkel Beck, Fenerbahçe haberleri hakkında konuşurken, Danimarkalı futbolcunun Sevilla'da kalacağının sinyalini verdi.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'de Simon Kjaer defteri kapanıyor. Sarı lacivertli kulüpte, teknik direktör Ersun Yanal'ın sıcak bakmadığı Simon Kjaer transferi için Danimarkalı futbolcunun menajerinden açıklama geldi.
 

Simon Kjaer Fenerbahçe'ye transfer olacak mı?


Jyllands Posten Gazetesi'ne açıklamalarda bulunan Kjaer'in menajeri Mikkel Beck, Fenerbahçe transferi hakkında gelen soruya olumsuz karşılık verdi. Mikkel Beck, "Çok şey yazıldı ama Simon Kjaer yeni sezona Sevilla ile hazırlanıyor. Söyleyecek başka bir şey yok" diye konuştu.

Fenerbahçe geçtiğimiz günlerde Zanka transferini açıklayarak stoper pozisyonunu güçlendirmişti. Ancak Martin Skrtel'in Atalanta'ya imza atmasının ardından Simon Kjaer transferi yeniden gündemdeki yerini aldı. Ersun Yanal'ın sıcak bakmadığı transfer hakkında Danimarkalı futbolcunun menajeri de olumsuz konuştu. Mikkel Beck, Kjaer'in Sevilla'da kalacağı sinyalini verdi.
 

Fenerbahçe'nin Simon Kjaer transferi kararı


Estadio Deportivo'nun haberine göre, Fenerbahçe ile Sevilla arasında Kjaer'in kiralık transferi henüz anlaşma sağlanamadı. Daha önce iki kulübün anlaşma sağladığı ve imza aşamasına geldiği bilgilerin doğru olmadığı ifade edilirken, Kjaer'in ise öncelikli olarak ailesini düşündüğü kaydedildi. 
Öte yandan Fenerbahçe'de yapılan transfer zirvesinde Ersun Yanal, Simon Kjaer'i istemediğini iletti. Kjaer'in eski fizik gücünde olmadığının tespit edilmesi nedeniyle Fenerbahçe transferde tercihini Zanka'dan yana kullandı

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!