comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

İspanya'dan Fenerbahçe ve Kjaer iddiası! Ersun Yanal'ın kararı

08 Ağustos 2019, Perşembe 13:49
İspanya'dan Fenerbahçe ve Kjaer iddiası! Ersun Yanal'ın kararı

İspanyol basını Fenerbahçe'nin savunma transferinde Simon Kjaer için ısrarının devam ettirdiğini yazsa da Danimarkalı futbolcu Ersun Yanal'ın gündeminde bulunmuyor.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'de savunma hattına zanka transferi dışında takviye için çalışmalar devam ediyor. Sarı lacivertlilerde gündemdeki isimlerden biri olan Simon Kjaer ile ilgili İspanyol medyasında yeni bir haber yer aldı. Estadio Deportivo'da yer alan habere göre sarı lacivertlilerin Kjaer transferini kısa süre içerisinde bitirebileceği iddia edildi.
 

Fenerbahçe Haberleri: Simon Kjaer, Fenerbahçe'ye transfer olacak mı?


Sevilla'nın kadroda düşünmediği oyuncuyu göndermek istediği ve İspanya'da cazip teklifler alamadığı belirtildi. Fenerbahçe'nin de eski futbolcusu için ısrarının sürdüğü ve transferde 1 hafta içerisinde somut adımların atılabileceği belirtildi. Simon Kjaer'in de İstanbul'a dönme konusunda istekli olduğu vurgulandı. 
 

Ersun Yanal, Simon Kjaer transferini istiyor mu?


Öte yandan İspanyol basının aksine Simon Kjaer transferinin Ersun Yanal'ın gündeminde olmadığı öğrenildi. Fenerbahçe'de yapılan transfer zirvesinde Ersun Yanal, Simon Kjaer'i istemediğini iletti. Kjaer'in eski fizik gücünde olmadığının tespit edilmesi nedeniyle Fenerbahçe transferde tercihini Zanka'dan yana kullandı. Aynı zamanda Sevilla'nın da hem maliyeti hem de fiziksel durumu nedeniyle Kjaer ile yolları ayırmak istediği ifade edildi. 

ERSUN YANAL'DAN TRANSFER AÇIKLAMASI
"Kadro yapılanmasına gelince, Fenerbahçe her oyunu kazanmak için oynar. Fenerbahçe'nin hedefi belli. Transferi bir an önce halledip, bir takım yapma konusundaki süreci kullanmak istiyoruz. Umarım en kısa süre içerisinde sonucu alıp lige iyi bir adım atarız."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!