comScore
bilyoner

Fenerbahçe Fenerbahçe

Hıncal Uluç'tan Aziz Yıldırım'a Ali Koç tepkisi! 'Diktatör'

20 Mart 2018, Salı 23:01
Hıncal Uluç'tan Aziz Yıldırım'a Ali Koç tepkisi! 'Diktatör'

A Spor'da konuşan Hıncal Uluç, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Ali Koç açıklamaları ve Alex de Souza tavrını eleştirdi.

FutbolArena - Duayen gazeteci Hıncal Uluç, A Spor canlı yayınında yaptığı yorumlarda Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Ali Koç hakkında yaptığı açıklamalara sert çıktı. Ali Koç'u Fenerbahçe'yi  bölmekle suçlayan Aziz Yıldırım, Hıncal Uluç'tan "Diktatör" yakıştırmasını aldı.
 

Hıncal Uluç'un Aziz Yıldırım ve Ali Koç yorumları


Aziz Yıldırım'ı topa tutan Hınçal Uluç, "Ali Koç gibi Aziz Yıldırım'dan 10 kat daha fazla bir Fenerbahçeli aday oldu diye kulüp mü bölündü? Vay anasını sayın seyirciler. Aziz Yıldırım öyle bir diktatör ki kimse derbide Alex'e locasını açmadı. Tercüman Samet kapı kapı gezerek loca aradı. En son Saadettin Saran tanışmamasına rağmen buyursun demiş." ifadelerini kullandı. 

GALATASARAY'A KADIKÖY ELEŞTİRİSİ
Galatasaray'ın Kadıköy'de aldığı beraberliğin yankılarını yorumlayan Uluç, "Fenerbahçe ile berabere kaldım diye zil takıp oynayan Aslan olur mu?" tepkisini gösterdi.

Hıncal Uluç öte yandan yeni milli formaların tasarımına değinerek, "Sayın Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'a sesleniyorum, hangi Türk çocuğu 300 lira verip bu milli formayı alabilir?" dedi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!