comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Hıncal Uluç'tan Ali Koç'a olay sözler!

10 Aralık 2020, Perşembe 21:25
Hıncal Uluç'tan Ali Koç'a olay sözler!

Hıncal Uluç futbol gündemini değerlendirdi. 

FutbolArena - A Spor yorumcusu Hıncal Uluç, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un açıklamaları üzerine çarpıcı açıklamalar yaptı. 

"AYNI ŞEYİ MUSTAFA CENGİZ YAPSAYDI ALİ KOÇ NE YAPARDI?"
"Ali Koç'un eleştirdiği sistem bu eleştirilecek hale nasıl düştü? TFF Başkanı ve MHK başkanı ile görüştün. Dünyada yüz karası zorlu konferans olayı yaşandı. Yıllarca aynı yönetimde çalıştı Ali Koç ile Nihat Özdemir. Nihat bey olur mu öyle şey Ali bey diyemedi. Şimdi Ali Koç'a soruyorum. O işi Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz yapsaydı Ali Koç ne konuşurdu? Bu sisteme en büyük kötülüğü yapan kişi Ali Koç ile Nihat Özdemir'dir."

"ALİ KOÇ DUA ETSİN MAÇLAR SEYİRCİSİZ OYNANIYOR"

"Hemen hakemlere saldırdı ve Fenerbahçe'yi mağdur duruma düşürdü. Neler çekiyoruz görün demeye getirdi. Bunu da benim yutmamı bekliyor. Ali Koç kendi paçasını kurtarmaya çalışıyor. Dua etsin seyircisiz oynanıyor. O tribünler dolu olsaydı şu anda başkan değildi. Türkiye'de algı operasyonu diye bir şey varsa bir numarası Ali Koç'tur. Ancak bu senelerden beri böyle." 

"FATİH TERİM İYİ FUTBOL OYNATIYOR"

"Fatih Terim, Galatasaray'a hakikaten çok iyi futbol oynattı. Galatasaray'dan beklediğim iyi futbol 10 ise henüz 4 ve 5'lerde oynatıyor. Ne zamandır bu takım 0-1!lerde futbol oynuyordu. Şimdi ilk defa Galatasaray'ın hücuma dönük kazanmak için iyi futbol oynuyor."

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"