comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

GFB lideri Yücel Aslan, FutbolArena'ya konuştu

01 Şubat 2019, Cuma 16:27
GFB lideri Yücel Aslan, FutbolArena'ya konuştu

Genç Fenerbahçeliler taraftar grubunun lideri Yücel Aslan, FutbolArena'ya konuştu. 

FutbolArena Özel - Spor Toto Süper Lig'in 20. haftasında bu akşam Göztepe ile karşılaşacak olan Fenerbahçe'de Genç Fenerbahçeliler grubu Samandıra'ya giderek futbolcular ve teknik heyetle görüştü. Sosyal medyada çok konuşulan ziyaretle ilgili GFB Lideri Yücel Aslan, FutbolArena'ya konuştu ve "Kesinlikle hesap sormak gibi bir durum söz konusu değil. Biz medeni bir şekilde derdimizi anlatmaya gittik" dedi. 

"YÖNETİMDEN İZİN ALARAK GİTTİK"
"Biz bu ziyareti yönetimden izin almadan yapamazsınız, biz de yönetimden izin alıp gittik. Futbolcular ve teknik heyetle medeni bir konuşma yaptık. İçinde bulunduğumuz durumdan çıkılması üzerine bir değerlendirme yaptık."

"BİZE TEPKİ GÖSTERENLER ÖKÜZ ALTINDA BUZAĞI ARIYOR" 

"Bu olaydan dolayı bize tepki gösterenler, öküz altında buzağı arıyorlar. Ben Fenerbahçe'yi her yerde destekliyorum, bizim tesislere gidip oyuncularla konuşma yapmaya hakkımız var. Sezon içerisinde 1-2 maça gelip, sosyal medyada bizi eleştirenler benim nezdimde Fenerbahçeli değil. Biz Fenerbahçe taraftarıyız, bu kulübün taraftarları oraya gitti. Hesap sorma gibi bir durum söz konusu değil. Gayet medeni bir şekilde derdimizi anlattık."

Öte yandan FutbolArena, Genç Fenerbahçeliler grubunun Samandıra'ya yaptığı ziyaretin perde arkasını bu sabah takipçileriyle paylaşmıştı. Yücel Aslan da açıklamalarıyla FutbolArena'nın haberini doğruladı. O HABER İÇİN TIKLAYIN!

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)