comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Genç Fenerbahçeliler, tesisleri neden ziyaret etti?

01 Şubat 2019, Cuma 09:30
Genç Fenerbahçeliler, tesisleri neden ziyaret etti?

Genç Fenerbahçeliler Grubu, yönetim ile yaşadığı gerginlikten sonra kulübe başvuru yaparak tesisleri ziyaret etmek istedi. Yönetimin bu talebe onay vermesiyle gerçekleşen ziyarette neler yaşandı?

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de taraftar gruplarından 'Genç Fenerbahçeliler' dün akşam saatlerinde Samandıra Tesisleri'ne gelerek teknik heyet ve futbolcular ile bir araya geldi. Malatyaspor maçında vefat eden tribün lideri Sefa Kalya için yapılmak istenen koreografiye izin verilmeyince bu durumu protesto eden GFB, yönetime başvuru yaparak antrenmanı ziyaret etmek istedi.


Fenerbahçe Haber: Genç Fenerbahçeliler, Samandıra'ya neden gitti?


Spor Toto Süpe rLig'in 19. haftasında Yeni Malatyaspor'u mağlup eden Fenerbahçe'de taraftar gruplarından GFB, dün akşam Samandıra tesislerini ziyaret etti.

YÖNETİM ONAY VERDİ, TESİSLERE ZİYARET GERÇEKLEŞTİ
Malatyaspor maçında Sefa Kalya için hazırlanan koreografiye izin verilmemesi üzerine protestolarda bulunan grup, yönetime başvuru yaparak tesislere gidip futbolcularla görüşmek istediklerini bildirdi. Gelen başvurulara göre diğer taraftar gruplarına da onay veren sarı lacivertli yönetim, GFB'nin bu talebini olumlu karşıladı. 

KIRGINLIK GİDERİLDİ
Malatyaspor maçındaki protestolar sonrası yapılan bu ziyarette kırgınlık giderildi. GFB üyeleri, Samandıra ziyaretinde, "Biz sizlerden Malatya maçındaki gibi bir oyun bekliyoruz. Sizi zaman zaman sert eleştiriyoruz ama bu tamamen takımın daha iyi olması için. Bizler maçlara birçok fedakarlıkla geliyoruz. Malatya maçındaki mücadelenizi her zaman sahada görmek istiyoruz." ifadelerini kullandılar.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)