comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ferdi Kadıoğlu isyan etti taraftar destek mesajları attı

26 Temmuz 2019, Cuma 01:22
Ferdi Kadıoğlu isyan etti taraftar destek mesajları attı

Fenerbahçe'de geçen sezondan sonra bu yıl da hazırlık maçlarında şans bulamayan Ferdi Kadıoğlu instagram hesabından sarı lacivertli formalı paylaşımlarını kaldırdı. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de geçtiğimiz sezondan bu yana bir türlü forma şansı bulamayan Ferdi Kadıoğlu, yeni sezon öncesinde hazırlık maçlarında da görev alamadı. Son olarak Hertha Berlin maçında forma şansı bekleyen genç futbolcu oyuna alınmadı. 

Ferdi Kadıoğlu'nun Hertha Berlin maçı sonrasında oyuna alınmamasından dolayı moralinin çok bozuk olduğu öğrenildi. Instagram hesabından Fenerbahçe içerikli paylaşımlarını kaldıran genç futbolcunun tepkili ve aynı zamanda üzgün olduğu gözlemlendi. 


Fenerbahçe Haberleri: Ferdi Kadıoğlu instagram hesabı


TRT Spor yorumcusu Serkan Reçber ise Ferdi Kadıoğlu'nun Fenerbahçe'ye geldiği için şu anda kesinlikle mutlu olmadığını söylerken, "Serkan Reçber: "Beşiktaş'ın da çok istediği bir oyuncuydu. Cocu devreye girerek Ferdi, Fenerbahçe'ye transfer olmuştu. Ancak gelişen süreçte skor odaklı düşünceye sahip olunduğu için genç oyunculardan sonuç alınamadı."  ifadelerini kullandı. 
Fenerbahçe taraftarları Ferdi Kadıoğlu'nun son paylaşımına destek mesajları yağdırırken, "Sakın pes etme." şeklinde yorumlarda bulundu. 


Ferdi Kadıoğlu Fenerbahçe'de kaç maç oynadı?


Fenerbahçe'nin genç futbolcusu Ferdi Kadıoğlu geçen sezon sarı lacivertli formayla ligde hiç maç oynamadı. Genç oyuncu Türkiye Kupası'nda 1 maçta 13 dakika görev aldı. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!