comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ferdi Kadıoğlu: "Ajax Hollanda da 15. olsa"

17 Ekim 2018, Çarşamba 17:12
Ferdi Kadıoğlu:

Fenerbahçe'nin sezon başında transfer ettiği genç futbolcu Ferdi Kadıoğlu, Hollanda basınına açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin yaz transfer döneminde transfer ettiği genç futbolcu Ferdi Kadıoğlu, Hollanda basınına önemli açıklamalar yaptı. 


Ferdi Kadıoğlu röportajı (17 Ekim 2018)


Salı akşamı Hollanda Ümit Milli Takımının, Ukrayna Ümit Milli Takımına karşı oynadığı müsabakada son 10 dakika oyuna giren Ferdi Kadıoğlu, "Süre almak güzel. Fenerbahçe genç takımında da biraz süre aldım. Tabi bu yeterli değil ama genç bir oyuncu olarak sabırlı olmak gerek" dedi. 

Fenerbahçe'deki hazırlık döneminin aslında iyi başladığını ancak daha sonra pasaport da dahil olmak üzere çeşitli sorunlar yaşadığını ve performansının biraz düştüğünü kabul eden Ferdi, "Son birkaç haftadır, daha iyi olduğunu fark ettim, daha da güçlendim." dedi. 
Antrenörlerinin de kendisine bu yönde ifadeler kullandığını ve oynamaya yaklaştığını söyleyen Ferdi, "Burası harika bir şehir ve üst seviyedeyim. Maalesef ligde biraz geride kaldık. Ve bu yüzden biraz baskı söz konusu. Bu da normal. Hollanda'da Ajax on beşinci olsa orada da aynısı olur" şeklinde konuştu. 


Cocu'ya komplo yapıldı mı?


Ali Koç'un Cocu'ya komplo yapıldığını açıklamasıyla ilgili olarak düşünceleri de sorulan Ferdi, "Ben de okudum ama ben kendim deneyimlemedim. Belki de bu kulüpte yeni olduğu ve işlerin nasıl normal gittiğini bilmemesiyle ilgilidir" dedi. 

"Fark ettiğim tek şey taraftarların eski teknik direktörlerin adını bağırması oldu" diyen Ferdi, "Umarım başarılı sonuçlar alır ve bu süreci atlatırız" şeklinde konuştu.

Ferdi Türkçe bilip bilmediğiyle ilgili soruya ise "Babam Türkçe konuşabiliyor ve gerekli yerlerde bana yardım ediyor" dedi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Turu (18 Haziran 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.