comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'ye Ferdi şoku! "FIFA'ya başvurduk"

26 Aralık 2019, Perşembe 22:07
Fenerbahçe'ye Ferdi şoku!

NEC Nijmegen yöneticisi Wilco van Schaik, kendilerine ödeme yapılmadığı için Fenerbahçe'nin Ferdi Kadıoğlu transferiyle ilgili FIFA'ya başvurduklarını açıkladı. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin, Ferdi Kadıoğlu transferiyle ilgili Hollanda kulübü NEC Nijmegen'in yöneticisi  Wilco van Schaik, sarı lacivertlilerin kendilerine hala ödeme yapmadığını ve konuyla ilgili FIFA'ya başvurduklarını söyledi. 

Wilco van Schaik, Hollanda basınına yaptığı açıklamada şunları söyledi:
"FIFA'YA BAŞVURDUK"

FIFA'ya başvurduk. 10 Kasım'dan önce yanıt bekliyorduk ama henüz gelmedi. Hala bir cevap bekliyoruz. Bizim için benzeri görülmemiş bir olay. Sanırım FIFA da meşgul."FENERBAHÇE'NİN ZOR DURUMDA OLDUĞUNU BİLİYORUZ"

Ferdi'nin, Fenerbahçe'de oynaması güzel ama bizim hala o parayı bekliyor olmamız çılgınca bir şey. Ocak'ta hızlı bir şekilde sonuç almayı düşünüyoruz. Fenerbahçe'nin durumunu biliyoruz. Kulüp, ekonomik anlamda zor dönemden geçiyor. Geçen sezon küme düşme tehlikesi yaşadılar. Cocu dahil çok sayıda kişiye tazminat ödemek zorunda kaldılar. Türkiye gibi ülkelerde bize göre farklı durumda bakılıyor. 

"UMARIM AVRUPA KUPALARINA KATILIRLAR"

Fenerbahçe'nin Avrupa kupalarına katılmaya hak kazanacağını umuyoruz. Çünkü o zaman lisans için başvuru yapmak zorundalar ve tüm borçlarını ödemek zorunda olacaklar."

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!