comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'nin hazırlık maçları hangi kanalda yayınlanacak? FB TV hazırlık maçlarını yayınlayacak mı?

07 Temmuz 2018, Cumartesi 21:53
Fenerbahçe'nin hazırlık maçları hangi kanalda yayınlanacak? FB TV hazırlık maçlarını yayınlayacak mı?

Fenerbahçe Yönetim Kurulu üyesi Sertac Komsuoglu'ndan yayın hakkı açıklaması. İstanbulspor - Fenerbahçe mücadelesinin canlı yayınlanmaması üzerine Fenerbahçe yönetiminden açıklama geldi.

FutbolArena - Fenerbahçe futbol takımı Hollandalı teknik direktör Cocu yönetiminde bugün İstanbulspor karşısında ilk mücadelesine çıktı. Yayın hakkını bulunduran D Smart platformunun İstanbulspor - Fenerbahçe maçını canlı yayınlamaması Fenerbahçe taraftarında büyük tepkiye neden oldu. Yaşanan bu olay sonrasında Fenerbahçe Yönetim Kurulu üyesi Sertac Komsuoglu'ndan yayın hakkı açıklaması geldi.


Fenerbahçe Haberleri: D Smart, İstanbulspor - Fenerbahçe maçını neden yayınlamadı?


Fenerbahçe bugün hazırlık mücadelesi kapsamında İstanbulspor ile karşı karşıya geldi. Yayıncı kuruluş D Smart mücadeleyi canlı yayınlamadı. Fenerbahçe Yönetim Kurulu üyesi Sertac Komsuoglu sosyal medya hesabından konu hakkında taraftara seslendi.

''FENERBAHÇE TV'DE YAYINLAYACAĞIZ''
''Değerli büyük ailemiz; Hazırlık maçları yayın hakları D-smart'tadır. D-smart bu maçı yayınlamayacağını bildirmiştir. Önümüzdeki dönemde yayıncı kuruluşların yayınlamayacağı maçları, izin vermeleri doğrultusunda FBTV'de ekrana getireceğiz. FBTV hepimizin. Tüm Fenerbahçelilerin bizlerden beklediği yayın politikasını en kısa sürede hayata geçireceğiz. Bu konuda anlayışınızı, desteğinizi ve fikirlerinizi bekliyoruz. Sezona Fenerbahçemiz gibi FBTV olarak da çok ciddi hazırlanıyoruz. Bunu özellikle vurgulamalıyım.''

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!