comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Roman Neustadter'e transferde Spartak Moskova kancası

02 Ağustos 2017, Çarşamba 09:43
Fenerbahçe'de Roman Neustadter'e transferde Spartak Moskova kancası

Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ederken Martin Skrtel ile birlikte eldeki diğer savunmacı Roman Neustadter'e Spartak Moskova'nın ilgisi sürüyor.

FutbolArena - Fenerbahçe'de transfer çalışmaları tüm hızıyla devan ederken mevcut kadrodaki isimlere de teklifler gelmeye devam ediyor. Roman Neustadter'e Spartak Moskova'nın ilgisi sürüyor. Fenerbahçe Transfer ile ilgili son dakika gelişmeleri FutbolArena!

Simon Kjaer'i Sevilla'ya satan Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın gözdesi haline gelen Roman Neustadter'e Spartak Moskova'nın ısrarlı bir şekilde teklif yaptığı iddia edildi.
Vatan'da yer alan habere göre, Spartak Moskova'nın Roman Neustadter ısrarı sürüyor. Rus kulübü, tecrübeli futbolcu için teklifini arttırdı. İlk yapılan teklif Fenerbahçe Kulübü tarafından düşük bulunmuştu. Ardından rakam yükseltildi. 
 

Fenerbahçe'de Roman Neustadter takımda kalacak mı?


Aykut Kocaman, Martin Skrtel'in yanında öncelikli olarak Nesutadter'i oynatmayı düşünüyor. Teknik heyetin raporunda Roman Neustadter'in oyun kurma özelliğinin Simon Kjaer'den daha iyi olduğu ve bu sebeple Fenerbahçe'nin hocası Aykut Kocaman'ın gözüne girdiği ifade edildi.

Böylelikle gelecek sezon Fenerbahçe'nin stoper ikilisinin Roman Neustadter - Martin Skrtel olacağı belli oldu.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)