comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Kjaer Sevilla'ya transfer oluyor

26 Temmuz 2017, Çarşamba 19:41
Fenerbahçe'de Kjaer Sevilla'ya transfer oluyor

Fenerbahçe'nin yıldızı Simon Kjaer, Sturm Graz maçı kadrosuna alınmayınca akıllara ayrılacağı ile ilgili haberler geldi. Konu ile ilgili ayrıntıları Milliyet'ten Senad Ok'a sorduk...

FutbolArena - Fenerbahçe transfer gelişmelerinin öznesi olan Danimarkalı stoper Simon Kjaer, Fenerbahçe ile Sturm Graz arasında oynanacak olan UEFA Avrupa Ligi 3. Tur ilk maçının kadrosuna alınmadı. Yaşanan bu gelişmenin ardından Kjaer'in Sevilla'ya transfer olacak iddiası yeniden gündeme geldi.


Simon Kjaer Sevilla'ya gidecek mi?


Milliyet gazetesinden Senad Ok'u konu hakkında görüşlerini almak için aradık. Ok yaptığı açıklamada "Kjaer'in Graz kadrosunda olmamasıyla alakalı olarak Fenerbahçeli yetkililer oyuncunun sakatlığını gerekçe gösterdi. Tabi akıllara da Sevilla'nın Kjaer'e olan ilgisi geldi." dedi. 

Sevilla konusunda sıcak gelişmeler olduğunu da söyleyen Senad Ok, "Şimdilik Fenerbahçe'nin istediği bonservis bedeli ortada yok. Bu konuda görüşmelerin sürdüğünü biliyoruz. Eğer Fenerbahçe'nin istediği çift haneli bonservis bedeline yaklaşırsa Sevilla bir şekilde, bu transferi bitirebilir çünkü Kjaer de ayrılmak istiyor. İlerleyen dönemde ben bu transferin gerçekleşme ihtimalini oldukça yüksek görüyorum" dedi. 
Fenerbahçe ile ilgili tüm gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haber turu (19 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.