comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de genç futbolcuların imza töreni

17 Mart 2022, Perşembe 17:48
Fenerbahçe'de genç futbolcuların imza töreni

Fenerbahçe kulübü genç futbolcular için imza töreni düzenledi. Ali Koç, "Kulübümüzün yarınlarına katkı sağlayacak gençlerimiz için buradayız." dedi. 

FutbolArena - Fenerbahçe kulübü genç futbolcular Ferdi, Arda Güler, Muhammed, Melih Bostan, Ertuğrul Çetin ve İsak Vural için imza töreni düzenledi. 

ALİ KOÇ'UN AÇIKLAMALARI
Birkaç gün önce buralardaydık. Bugün kulübümüzün yarınlarını dizayn edecek, yarınlarına katkı sağlayacak güzel, mutlu ve pozitif bir konu için bir araya geldik. Son zamanlardaki gelişmelerde söz konusu genç oyuncularımız ise camiamız fazlasıyla heyecanlanıyor. Stat ile birlikte benzer bir konuyu akademi konusunda yapmayı planlıyoruz ve ciddi adımlar attık. 

"YAPISAL DEĞİŞİKLİK"

Ciddi bir yapısal değişimi o zamanlar da söylüyorduk. İlerleme sağladık. Eskiden maç başları vardı. Sahaya ayak bastığın an maç başını alıyordun. Şimdi öyle bir şey yok. 

FERDİ KADIOĞLU BİZ GÖREVE SEÇİLDİKTEN SONRA İLK TRANSFERİMİZ

Ferdi ile başlayalım. Bilmiyorum kendisi hatırlayacak mı. Seçildikten sonra yaptığımız iyi transferdir. Cocu ile masaya oturduğumuz zaman NEC'te oynayan böyle bir Türk çocuğumuz var. O zaman 17 yaşındaydı. Çok iyi olur ben de biliyorum dedi. O zaman Cocu'nun transferi gibi görünmüştü. Ferdi'yi transfer ettik. 

FERDİ KADIOĞLU'NUN İLK AÇIKLAMALARI

"4 yıl önce geldim. 64 kilo ve sakalsız bir çocuktum. Şimdi 9 kilo daha fazla aldım kas olarak. Sakalım çıktı. Kendimi her geçen gün kanıtlıyorum. BU sezonki performansından çok mutluyum. İyi ki Fenerbahçe.

İSAK VURAL:

Sabah bir mesaj aldım söylemem gerekenlere dair. Onları söylemeyeceğim. Kalbimde olan aşkı kendi kelimelerimle söyleyeceğim. Sarı lacivertli renklerle doğmuş ve sarı lacivertli formalarla Fenerbahçe hayaliyle büyüdüm. İyi ki Fenerbahçe

ERTUĞRUL ÇETİN:

Ben bu kulübe 11 yaşında geldim. Benim için bu kulüp anlatılamaz. Sözleşme bizim için prosedür. Bizler Fenerbahçe'nin çocuklarıyız. Çok şükür ki Fenerbahçe'de büyüdük. İyi ki Fenerbahçe var.

ALİ KOÇ: "6 AY SORNA YABANCI HOCA"

İsmail hoca bize daha çok hizmet edecek noktalar var. Konu İsmail hocadan açılmışken söyleyeyim. 6 ay sonra yüksek yabancı hocayla çalışacağımız, nispeten kaotik ortam. Para pul konuşmadan sıkıntılı dönemde takım aldı. Bunu kolay kolay herkes yapmak. 
 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!