comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Damien Comolli, Londra'da

16 Haziran 2018, Cumartesi 00:22
Fenerbahçe'de Damien Comolli, Londra'da

Fenerbahçe'de teknik direktör arayışları devam ediyor. Sportif Direktör Damien Comolli bir takım görüşmeler için Londra'ya gitti.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de başkan Ali Koç'un göreve getirdiği Sportif Direktör Damien Comoli yeni teknik direktör arayışları için kolları sıvamış durumda. Damien Comolli teknik adam görüşmeleri için Londra'ya hareket etti.


Fenerbahçe'nin teknik direktörü kim olacak?


Fenerbahçe'de taraftarların ve camianın en çok merak ettiği konuların başında teknik direktör konusu geliyor. Aykut Kocaman ile henüz tam anlamı ile devam edip, etmeyeceklerini karar vermeyen Fenerbahçe'de Sportif Direktör Damien Comolli listesinde bulunan teknik direktör adayları ile görüşmek üzere Londra'ya hareket etti.

Yerli teknik direktör ile çalışmaları durumunda tercihlerinin Aykut Kocaman olduğunu dile getiren Damien Comolli, Londra'da bir takım görüşmeler gerçekleştirecek.
 

Damien Comolli kimdir? Kaç yaşında, hangi takımlarda çalıştı?


Fenerbahçe'de başkan adayı Ali Koç'un Sportif Direktör olarak düşündüğü isim Fransız Damien Comolli. 1995 yılında Arsenal'de görev yapmaya başlayan Comolli, ardından Fransa'nın Saint-Etienne kulübünde çalıştı oradan da Tottenham'a geçti. Tottenham'ın ardından da Liverpool'da çalışan Comolli bu kulüplerde Futbol Direktörü görevi üstlendi. 
49 yaşındaki Comolli, 2006 yılında 1907 Fenerbahçeliler Derneği'nin sohbet toplantısına katılmıştı. Toplantı sonrası Ali Koç, Comolli'ye teşekkür plaketi vermişti.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.