comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım'dan Sosa transfer atağı! Trabzonspor...

21 Ağustos 2017, Pazartesi 01:08
Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım'dan Sosa transfer atağı! Trabzonspor...

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, Trabzonspor'un Milan ile anlaşmaya varmasının ardından Jose Sosa transferi için devreye girdiği öne sürüldü. 

FutbolArena - Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında şimdi de Jose Sosa transfer savaşı iddiası! Giuliano konusunda büyük bir gerilim yaşayan iki kulübün şimdi de Jose Sosa konusunda karşı karşıya geldiği öne sürüldü. Trabzonspor'un, Jose Sosa transferi için Milan'la anlaşmasının ardından Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım'ın devreye girdiği ifade edildi. 
 

Trabzonspor'da son dakika Jose Sosa transfer haberi


Trabzonspor transferde resmen bombayı patlattı. Antalyaspor'un Nasri transferinin ardından bir bomba da bordo mavililerden geldi. beIN Sports'un haberine göre; Trabzonspor, Jose Sosa transferi için Milan'la anlaşmaya vardı. Bu transferin 21 Ağustos Pazar günü resmen açıklanması beklendiği iddia edildi. 

Trabzonspor'un öte yandan Sosa'yı da ikna ettiği iddia edilirken, yarın veya en geç bu hafta arasında bordo mavili kulübün transferi açıklayacağı öne sürüldü. Trabzonspor'un Arjantinli yıldıza 2.4 milyon euro resmi teklifte bulunduğu ve Sosa'nın buna sıcak baktığı öne sürüldü. 
 

Fenerbahçe Sosa'yı mı transfer ediyor?


Trabzonspor'un, Jose Sosa'nın transferi için Milan'la anlaşmaya varmasının ardından daha önceden Arjantinli yıldıza talip olan fakat futbolcuyu ikna edemeyen Fenerbahçe'de başkan Aziz Yıldırım'ın yeniden devreye girdiğ öne sürüldü. Beyaz TV'nin haberine göre; Aziz Yıldırım Salı günü Sosa ile görüşme yapacak ve bizimle görüşmeden hiçbir takıma imza atma dedi. Bu gelişmenin yanı sıra Fenerbahçe'nin, Sosa için 2.4 milyon euro teklifinde bulunan Trabzonspor'dan daha yüksek bir fiyatı Arjantinli yıldıza önerdiği öne sürüldü. 
Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)