comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman gidecek oyuncuları belirledi

12 Temmuz 2017, Çarşamba 09:57
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman gidecek oyuncuları belirledi

Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ederken Aykut Kocaman takımda düşünülmeyen oyuncularla ilgili yeni bir karar aldı.

FutbolArena - Fenerbahçe'de bir yandan transfer çalışmaları diğer yandan sezon hazırlıkları devam ederken takım İsviçre'nin Lozan kentinde kampa girdi. Sarı-Lacivertlilerin yeni çalıştırıcısı Aykut Kocaman kadroda düşünülmeyen isimlerle ilgili yeni bir karar aldı. FB Transfer ile ilgili son dakika gelişmeleri FutbolArena'da 

Sarı-Lacivertli ekibin başına Aykut Kocaman'ın gelmesiyle birlikte çok yoğun bir antrenman trafiğine giren Fenerbahçe'de kimlerle yolların ayrılacağı da netleşmeye başladı. Aykut Kocaman, takımdan ayrılacaklar listesini yönetime iletti. 
 

Fenerbahçe'de gidecek oyuncular kimler?


Habertürk'ün haberine göre, Sarı-Lacivertliler Topuk Yaylası kampını tamamlamasının ardından İsviçre'ye gitti. Aykut Kocaman takımdan ayrılması beklenen Aatif, Miroslav Stoch ve Salih Uçan için son bir şans verme kararı aldı.
Lozan'daki kamp ve oynanacak hazırlık maçları teknik direktör Aykut Kocaman'ın da belirttiği gibi bazı oyuncular için son şans olacak...Başta Aatif, Stoch ve Salih gibi oyuncuların burada kendilerini göstermelerini bekleyecek.

Fenerbahçe ile ilgili son gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (23 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.