comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Ali Koç'a istifa çağrısı; "Boyun eğme"

02 Ekim 2018, Salı 12:51
Fenerbahçe'de Ali Koç'a istifa çağrısı;

Spor yorumcusu Hıncal Uluç, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un baskılar karşısında boyun eğmemesi gerektiğini söyledi.

FutbolArena - Fenerbahçe'de peş peşe alınan kötü sonuçların ardından teknik direktör Phillip Cocu'nun yerine Aykut Kocaman veya Ersun Yanal'ın getirilmesi konusunda görüş hakim. Spor yorumcusu Hıncal Uluç ise Ali Koç'un bu iki ismi getirmemesi gerektiğini ve gerekirse istifa ederek kongreye gitme kararı almasını tavsiye etti. 


Hıncal Uluç'un Sabah Gazetesi köşe yazısı (2 Ekim 2018)


Sabah Gazetesi'nde değerlendirmelerde bulunan Hıncal Uluç şunları söyledi:

"Ali Koç'un işi zor.. Bir yanda gözü kara Fener seyircisi.. Bir yanda sosyal medyanın "Kan görünce" zevkten bayılan vahşileri, bir yanda da "Güya" Fenerli bu medya ile Cocu'dan hayır gelir mi? "Yeni Fenerbahçe" diye ortaya çıktı ama hem yazılı, hem sözlü medyanın Aziz Yıldırımcı kalemleri, ona tükürdüğünü yalatmak, "Aykut Kocaman" dedirtmek için, maç ertesini bile beklemediler. Maç yazılarına kondu, "Aykut.. Olmadı Ersun" vaveylaları.. Dikkat buyurun. Bu ülkenin gelmiş geçmiş en iyi hocalarından biri, daha evvel Fener'e şampiyonluk da yaşatmış Mustafa Denizli adı yok.. "Aykut/Ersun.." Çünkü amaç "Yeni Fenerbahçe" diyen Ali Koç'u itibarsızlaştırmak, onu "Eski Fener"e döndürtmek ve ardından "En Büyük Başkan Aziz" çığlıkları atmak..
Ali Koç, istifa edip, kongreye gitme yolunu seçmeli.. Ya da, sonuna dek devam. İnançla, güvenle, sebatla devam etmeli. Cocu olmayabilir.. Ama asla Aykut ve Ersun da olmamalı."

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Arenası (20 Temmuz 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.