comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Ali Koç balkon konuşmasını yaptı

03 Haziran 2018, Pazar 22:51
Fenerbahçe'de Ali Koç balkon konuşmasını yaptı

Fenerbahçe Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda başkanlığa 16092 oy alan Ali Koç seçildi. Ali Koç kongre sonrasında Ülker Stadı'nda balkon konuşması gerçekleştirdi.

FutbolArena - Fenerbahçe Spor Kulübü'nün yeni başkanı Ali Koç oldu. 16092 oy alarak Aziz Yıldırım'dan koltuğu devralan Ali Koç, Ülker Stadyumu'nda balkon konuşması gerçekleştirdi.


Ali Koç'un Ülker Stadı'ndaki balkon konuşması


Fenerbahçe Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda 20 yıllık başkan Aziz Yıldırım'ı farkla mağlup ederek sarı lacivertli kulübün 37'nci başkanı seçilen Ali Koç, kendisini görmek isteyen ve stat önüne toplanan taraftarları kırmadı. Genel kurulda 16 bin 92 üyenin oyunu alarak başkanlığa seçilen Ali Koç, sarı lacivertli taraftarların yoğun isteği ve tezahüratları üzerine protokol tribünü balkonundan elindeki megafonla yoğun kalabalığa seslendi. Önemli olanın bundan sonra beraber bir hayale imza atmak olduğunu söyleyen Ali Koç'un konuşması sık sık yapılan tezahüratlarla kesildi. Kendisini bekleyen kalabalıkla karşılıklı tezahüratlarda bulunan Koç, megafondan sarı diye bağırırken taraftarlar lacivert diye karşılık verdi. 

''HEP BERABER YENİ BİR HİKAYE YAZACAĞIZ''
Önemli olanın bundan sonra beraber bir hayale imza atmak olduğunu belirten Ali Koç, ''Bu anca sizin inancınız ve desteğiniz ile olur. Bu kadar açık ara farkla kazandık neden kazandık biliyor musunuz? Hep beraber yeni bir hikaye yazacağız. Hep beraber Fenerbahçe'yi hak ettiği yere getireceğiz her anlamda. Sağ olun var olun'' diye konuştu.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)