comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe yönetimi silinen görüntülere ulaşabildi mi?

13 Ekim 2018, Cumartesi 18:30
Fenerbahçe yönetimi silinen görüntülere ulaşabildi mi?

Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç'un geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu 'idman görüntüleri silindi' açıklamasının yankıları sürüyor. 

FutbolArena Detay - Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç geçtiğimiz günlerde sarı lacivertli takımın eski teknik direktörü Aykut Kocaman'ın yardımcıları tarafından Cocu yönetimindeki idman görüntülerini siilndiğini açıklamıştı. Peki o veriler neden silindi? O verilere ulaşılabildi mi? Detaylar haberimizde.


Fenerbahçe'nin idman görüntüleri silindi mi?


Fenerbahçe'de geçtiğimiz günlerde başkan Ali Koç'un yaptığı flaş açıklamaların yankıları sürüyor. Ali Koç, Aykut Kocaman döneminde Fenerbahçe'de işe başlayan ve Cocu döneminde de görevlerine devam eden 3 yardımcı hocanın bazı idman ve veri görüntülerini sildiğini açıklamıştı. Peki o verilere ne oldu?

FutbolArena'nın edindiği bilgilere göre idman görüntüleri 4K video çekimi olması nedeni ile oldukça büyük dataya sahip olduğu için silinmesine rağmen kulübün İcloud hesabında yedek hali mevcut durumda.
KULÜBÜNDE İCLOUD HESABINDA YEDEK HALİ MEVCUT

Yardımcı antrenör Turgay Altay, kaleci antrenörü Murat Öztürk ve kondisyoner Alper Aşçı tarafından silinen bu görüntülerin yedek hali mevcut durumda. Fenerbahçe yönetimi istediği takdirde bu görüntülere İcloud hesabından giriş yaparak geri yükleme yaparak ulaşabilecek durumda.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Nisan 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.