comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe transfer haberleri: Paco Alcacer, Jack Wilshere, İsmail Köybaşı (5 Temmuz 2018 Perşembe)

05 Temmuz 2018, Perşembe 10:05
Fenerbahçe transfer haberleri: Paco Alcacer, Jack Wilshere, İsmail Köybaşı (5 Temmuz 2018 Perşembe)

Fenerbahçe ile ilgili basında çıkan transfer iddialarını derledik. Sarı lacivertlilerin ilgilendiği futbolcular arasında yer alan isimler kimler? 5 Temmuz Perşembe Fenerbahçe transfer haberleri burada.

FB Transfer - Fenerbahçe Transfer Haberleri arasında günün öne çıkan gelişmelerini sizler için derledik. Sarı lacivertli takımın golcü takviyesi için Barcelona'dan Paco Alcacer'e yöneldiği yazılırken, Comolli'nin İngiltere çalışmaları da sürüyor...
 

FB Transfer: Georges-Kevin N'Koudou, Paco Alcacer, Jack Wilshere


Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ederken Comolli İngiltere'de çalışmalarını sürdürüyor. Takvim'in haberine göre Comolli, Tottenham'dan N'Koudou, Everton'dan Bolassie ve serbest kalan Wilshere ile görüşmede. Sabah'ın haberine göre Wilshere ile Fenerbahçe arasındaki görüşmelerde fark 2 milyon euroya kadar indi. 

Öte yandan Akşam'ın haberine göre Konyaspor da İsmail Köybaşı'nın peşinde. Akşam forvet için de Fenerbahçe'nin Barcelona'dan Alcacer'i kiralayabileceğini yazdı. Son olarak dün ilk olarak FutbolArena'dan duyurduğumuz Migonet transferi de bugün çok sayıda gazetede yer aldı. 
FENERBAHÇE'NİN MİGNOLET TRANSFERİ İLE İLGİLİ DETAYLARI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

FENERBAHÇE TRANSFER HABERLERİ

İsmail Köybaşı - Konyaspor - Akşam
Jack Wilshere - Serbest - Sabah
Kevin N'Koudou - Tottenham - Takvim
Yannick Bolassie - Everton - Takvim
Paco Alcacer - Barcelona - Akşam

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"