comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Fenerbahçe'de Comolli, Mignolet için görüşüyor

04 Temmuz 2018, Çarşamba 17:12
FB Transfer: Fenerbahçe'de Comolli, Mignolet için görüşüyor

Fenerbahçe'de Sportif Direktör Damien Comolli'nin kaleci transferinde adaylarından birinin de Simon Mignolet olduğu öğrenildi.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe Transfer çalışmalarına devam ederken kaleci takviyesi için gündeme sürpriz bir isim geldi. Sarı lcivertlilerin sportif direktörü Damien Comolli, Liverpool kalecisi Simon Mignolet'i gündemine aldı. 
 

Fenerbahçe Transfer: Fenerbahçe, Mignolet'i transfer etti mi?


Fenerbahçe'nin kaleci transferinde adaylarından biri de Simon Mignolet. FutbolArena'nın edindiği bilgilere göre sarı lacivertlilerin sportif direktörü Damien Comolli, Liverpool'da forma giyen Simon Mignolet için girişimlerde bulunuyor. Liverpool'da daha önce görev yapan Comolli, İngiliz kulübüyle iyi ilişkilerini kullanarak bu transferi bitirmeyi amaçlıyor. İngiliz kulübünün yeni bir kaleci transfer etmek istemesi ve Karius'un da 2. kaleci olarak düşünülmesi nedeniyle Mignolet'in de transfere sıcak bakabileceği belirtildi. 

COMOLLI TRANSFER ETMİŞTİ
Simon Mignolet'i Sunderland'den Liverpool'a transfer eden isim de Damien Comolli'ydi. Fransız futbol adamı, Liverpool'da görev yaptığı dönemde Belçikalı kaleciyi Sunderland'den 10 milyon Euro karşılığında Liverpool'a transfer etmişti.
 

Mignolet kimdir, kaç yaşında?


30 yaşındaki kaleci futbola ülkesi Belçika'da başladı. 2010 yılında Sunderland ile anlaşarak Premier Lig'e adım atan Mignolet, 2013 yılında 10 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında Liverpool'a transfer olmuştu.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"