comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe, Nijmegen'e ödemeyi yaptı! Ferdi Kadıoğlu...

28 Nisan 2020, Salı 20:22
Fenerbahçe, Nijmegen'e ödemeyi yaptı! Ferdi Kadıoğlu...

Nijmegen Kulübü, Fenerbahçe'nin Ferdi Kadıoğlu transferinden kalan borcunu ödedeğini açıkladı.

FutbolArena Dış Haberler - Nijmegen Kulübü, Fenerbahçe'nin Ferdi Kadıoğlu transferinden sonra 700 bin avroluk bir kısmı ödemediğini ve zor durumda kaldıklarını duyurmuştu. Hollanda cephesinden gelen son açıklamada Fenerbahçe'nin bu parayı ödedeği ifade edildi.
 

Fenerbahçe, Ferdi Kadıoğlu'nun transfer parasını ödedi mi?


Fenerbahçe'de performansıyla heyecan yaratan genç futbolcu Ferdi Kadıoğlu'nun transfer ücreti sorunu çözüldü. Hollanda basınından De Gelderlander'in haberine göre sarı lacivertli yönetim, Nijmegen'e Ferdi Kadıoğlu transferi nedeniyle ödenmesi gereken 700 bin avroyu kulüp hesabına yatırdı.

'FENERBAHÇE'DEN GELEN PARA BİZİ RAHATLATTI"
Nijmegen CEO'su Wilco van Schaik, "Finans çalışanımız Rıfkı Holla ile sohbet ediyorduk. Sonra bir anda 'Ekrana bak' dedi. Ekranda Fenerbahçe'nin yatırdığı paraya gördüm. Bu ödemenin yapılması nedeniyle çok mutlu olduk. Kulübün finansal durumu rahatladı. 11 aydır bu parayı bekliyorduk. Uzun bir süreç oldu." diye konuştu.

Fenerbahçe, 2018 yılında Ferdi Kadıoğlu'nu Nijmegen'den 1,5 milyon euro bonservis bedeliyle transfer etmiş ancak geciken 700 bin avroluk ödeme nedeniyle FIFA'nın devreye girmesi gündeme gelmişti.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!