comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe kombine fiyatlarını açıkakladı (Fenerbahçe'de kombine fiyatları ne kadar?)

13 Haziran 2018, Çarşamba 19:25
Fenerbahçe kombine fiyatlarını açıkakladı (Fenerbahçe'de kombine fiyatları ne kadar?)

Fenerbahçe Spor Kulübü, Spor Toto Süper Lig'de oynayacağı maçların kombine bilet fiyatlarını açıkladı.

FutbolArena - Ali Koç'un başkan seçilmesi sonrasında Fenerbahçe taraftarlarının büyük merakla beklediği kombinelerin fiyatları Fenerbahçe resmi internet sitesinden açıklandı. 

Fenerbahçe'de gerçekleştirilen başkanlık seçiminden taraftarın büyük beğenisini kazanan Ali Koç seçildikten sonra gözler yeni sezona ve kombine fiyatlarına çevrilmişti.
Fenerbahçe resmi internet sitesinden açıklanan yazıda yeni sezon kombine fiyatları belli oldu.


Fenerbahçe'de kombine fiyatları ne kadar?


İŞTE YAPILAN AÇIKLAMA

''
Fenerbahçemizin, 2018-19 futbol sezonu kombine kartlarının yenileme süreci ve genel satışı başlıyor.

Kombine kart satışı ve yenileme sürecinde, taraftarlarımız stadımızdaki kombine kart merkezinin yanı sıra, passo.com.tr web sitesi üzerinden de online olarak kombine kart satışı ve yenileme işlemlerini gerçekleştirebileceklerdir. Eski hak sahipleri için 18 Haziran 2018 Pazartesi günü başlayacak olan kart yenileme süreci, 26 Haziran 2018 Salı günü sona erecek olup, bu tarih aralığında yer alan 24 Haziran 2018 Pazar günü yalnızca passo.com.tr web sitesi üzerinden yenileme işlemi yapılabilecektir.

Kombine kartlarında değişiklik yapmak isteyen hak sahipleri, 27 Haziran 2018 Çarşamba günü, stadımızdaki kombine merkezine gelerek değişiklik işlemlerini gerçekleştirebileceklerdir. Kongre üyelerimiz ise, 29 Haziran 2018 Cuma ve 30 Haziran 2018 Cumartesi günü yeni sezon kombine kart satışından öncelikli olarak yararlanabileceklerdir.

2018-19 sezonu kombine kartlarının genel satışı ise 3 Temmuz 2018 Salı günü başlayacaktır. Genel satış döneminde, kongre üyelerimiz 3'er adet, taraftar kart sahiplerimiz ise 1'er adet kombine kart alma hakkına sahip olacaklardır. Stadımızdaki kombine kart merkezi, bu süreçlerde Pazartesi-Cumartesi günleri arası 6 gün boyunca 09:00-18:00 mesai saatlerinde, Pazar günü ise 10:00-17:00 arasında çalışacaktır.  Passo.com.tr web sitesi ise yenileme ve genel satış sürecinde sürekli olarak taraftarlarımıza açık olacaktır.

2018-19 futbol sezonu kombine kartlarının fiyatlandırması ve taksit seçenekleri aşağıdaki gibidir. Hep birlikte omuz omuza yürüyeceğimiz bu yolda, takımımızın her zaman yanında yer alan Büyük Fenerbahçe taraftarının bilgilerine sunarız.''
Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"