comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe - Bursaspor maçı sonrası çıkan olaylar (Fenerbahçe Bursaspor taraftar olayları)

12 Ağustos 2018, Pazar 00:56
Fenerbahçe - Bursaspor maçı sonrası çıkan olaylar (Fenerbahçe Bursaspor taraftar olayları)

Fenerbahçe ve Bursaspor arasında oynanan müsabaka sırasında deplasman tribünün koridorlarında yaşanan darp olayı gündeme oturdu.

FutbolArena - Fenerbahçe ile Bursaspor 11 Ağustos Cumartesi günü saat 21:45'te Ülker Stadı'nda karşı karşıya geldi. Müsabaka büyük çekişmeye sahne olurken karşılaşma Fenerbahçe'nin 2-1'lik üstünlüğü ile tamamlandı. Mücadele sonunda ise Bursaspor deplasmanda tribününde yaşanan olaylar geceye damva vurdu. Bursaspor Başkanı Ali Ay deplasman tribünü koridorlarında bir taraftarın darp edildiğini açıkladı.


Bursaspor deplasman koridorunda yaşanan olaylar


Fenerbahçe ve Bursaspor takımları arasında oynanan mücadelenin bitiş düdüğü ile olaylara sahne oldu. Bursaspor Başkanı Ali Ay yaptığı açıklama ile bir Bursaspor taraftarının deplasman tribünü koridorlarında darp edildiğini ve konu hakkında Emniyet Müdürü ile irtibata geçtiklerini açıkladı.

''GÖRÜNTÜLER VAR''
"Taraftarlarımnızdan birkaç tanesi emniyete götürülmüş. Hatta bazı görüntüler var. Bir polis, taraftarlarımızdan birisini darp ediyor. Ben kendisine yazıklar olsun diyorum."

Ak Parti Bursa Milletvekili Refik Özen'den maç sonu yaşanan olaylarla ilgili açıklama yaptı. Refik Özen sosyal medya hesabı Twitter'dan konu hakkında şu ifadeleri kullandı:

''POLİS MEMURU AÇIĞA ALINDI''

''Bursaspor maçında ortaya çıkan kabul edilemez görüntüler ile ilgili gerekli girişimleri yapmış olup; Sözkonusu memur açığa alınmış ve gerekli idari soruşturma başlatılmıştır.''

Spor Toto Süper Lig takımları ile ilgili tüm gelişmelere Süper Lig sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (21 Mayıs 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.