comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç nikah şahidi oldu

01 Temmuz 2018, Pazar 00:04
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç nikah şahidi oldu

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç katıldığı bir düğünde nikah şahidi oldu.

FutbolArena - Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç nikah şahidi oldu. Ali Koç, Fenerbahçe Kulübünün kongre üyesi ve Genç Fenerbahçeliler Yalova sorumlusu Hasan Doğan ile Rabia Üstün'ün nikah şahidi oldu.

Habertürk Gazetesi'nde yer alan habere göre, Merkeze bağlı Safran köyünde bulunan bir salonda gerçekleşen düğünde Koç, nikah şahidi olurken, çiftin nikahını Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman kıydı. Ali Koç, burada yaptığı konuşmada, Hasan Doğan ve Rabia Üstün çiftine mutluluklar diledi.


''İNŞALLAH SAĞLIKLI MUTLU YAŞANTILARI OLUR''

Düğüne katıldığı için mutlu olduğunu belirten Koç, şöyle konuştu:

"Hasan bana sorduğunda 'İnşallah gelirim.' dedim. 'Seçilmezsek kesin geliriz, seçilirsek ne olur bilemeyiz.' demiştim. Nasip oldu. Hasan Doğan'la  Fenerbahçe dolayısıyla yollarımız kesişti. Biz, Hasan Doğanlar sayesinde seçildik. Hasan, bana bir mail atıp arkadaşlarıyla yardım etmek istediğini söyledi. Sağ olsun Hasan Doğan'ın hem seçim öncesi hem de seçim günü bize muhteşem desteği oldu. 'Hasan Doğan içine kapanık, naif, sessiz sedasız biridir.' dediler. Sessiz sedasız hali böyle ise statta nasıl olur tahmin bile edemiyorum. İnşallah sağlıklı, mutlu bir yaşantıları olur.'.

Düğüne, Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Simla Türker Bayazıt da katıldı. Nikah töreninin ardından Hasan Doğan, Ali Koç'a Yalova Belediyesi İbrahim Müteferrika Kağıt Müzesi'nde Ülker Stadı'nın çimlerinden yapılan kağıt hediye etti.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"