comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Damien Comolli kararını verdi! Volkan Demirel kalıyor mu?

16 Haziran 2018, Cumartesi 10:08
FB Transfer: Damien Comolli kararını verdi! Volkan Demirel kalıyor mu?

Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli'nin sözleşmesi sona eren 36 yaşındaki file bekçisi Volkan Demirel hakkında kararını verdiği öne sürüldü.

FutbolArena - Fenerbahçe'de Ali Koç'un göreve getirdiği sportif direktör Damien Comolli'nin Volkan Demirel kararı oldukça merakla bekleniyordu. Teknik direktör ve transfer çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdüren Damien Comolli'nin Volkan Demirel hakkında kararını verdiği öne sürüldü.


Fenerbahçe Transferleri: Volkan Demirel, Fenerbahçe'den ayrılacak mı?


Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli'den Volkan Demirel kararı. Vatan Gazetesi'nin haberine göre, yeni görevinde ilk icraatı Brezilyalı forvet Fernando'nun Suudi Arabistan'a satarak gerçekleştiren Fransız sportif direktör, teknik direktörün açıklanmasını beklemeden sözleşmesi biten oyuncularla temasa geçti. Comolli, 30 Haziran itibariyle mukavelesi sona eren ve durumunun ne olacağı merak edilen Volkan Demirel konusundaki kararını da verdi. 

TAKIMDAKİ AĞIRLIĞI NEDENİ İLE
1 sezon boyunca izlediği maçlardan yola çıkarak takım kaptanı olan milli eldivenin takım içindeki ağırlığını da düşünen Comolli, 1 sezon daha 36 yaşındaki Volkan'la devam edilmesini istedi. Tecrübesine güvenilen ve kaptan olarak takımdaki dengeleri elinde tutan Volkan Demirel'le en kısa sürede sözleşme yenilecek.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.