comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Cocu Ferdi Kadıoğlu'nu istiyor! Fenerbahçe'den rekor talep

29 Mart 2020, Pazar 23:53
Cocu Ferdi Kadıoğlu'nu istiyor! Fenerbahçe'den rekor talep

Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Cocu, Ferdi Kadıoğlu'nu şu anki takımı Derby County'ye almak istiyor. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü ve şu anda Cocu, Ferdi Kadıoğlu'nu takımında görmek istiyor. İngiliz basını Derby'nin ara transfer döneminde teklif yaptığını fakat sarı lacivertlilerin bunu kabul etmediğini söyledi. 

Fenerbahçe'de bu sezon son haftalarda daha fazla forma şansı almasına rağmen, taraftarların patlama yapmasını beklediği genç futbolcu Ferdi Kadıoğlu'na, Derby County talip. İngiliz kulübü genç futbolcuyu takımında görmek isterken, teknik direktör Cocu da yönetime verdiği raporda Ferdi'nin yeteneklerine çok güvendiğini ve onun takıma büyük katkı sağlayacağını iletti. 
"FENERBAHÇE TEKLİFİ REDDETTİ"

İngiliz basınında Daily Telegraph gazetesi Derby'nin Ocak ayında Fenerbahçe'ye 4.5 milyon sterlin teklif ettiğini fakat sarı lacivertlilerin bu teklifi kabul etmeyip 13 milyon sterlin istediğini yazdı. Yine Ada basını Fenerbahçe'nin, Ferdi Kadıoğlu'nu şu anda satmayı düşünmediğini ve oyuncunun gelişimini tamamladıktan sonra yüksek bir bonservis bedeli kazanmayı hedeflediğini belirtti. 

Ferdi Kadıoğlu bu sezon Fenerbahçe formasıyla Süper Lig'de 309 dakika süre alırken, 2 gol attı ve 2 asist yaptı. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!