comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Andre Santos: 'Fenerbahçe'de seks partileri yapmıyorduk'

27 Kasım 2019, Çarşamba 20:46
Andre Santos: 'Fenerbahçe'de seks partileri yapmıyorduk'

Andre Santos, Fenerbahçe'de futbol oynadıkları dönemde seks partileri hakkındaki iddialara yanıt verdi. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçeli eski futbolcu Andre Santos, Brezilya basınına geniş bir röportaj verdi. Fenerbahçe'deki günleri hakkında konuşan Santos, "Türkiye'de seks partileri yapıyor muydunuz?" yönündeki soruya yanıt verdi ve Aziz Yıldırım hakkında konuştu. 

Aziz Yıldırım'ın Galatasaray derbisi öncesinde kendilerine seks partisi yaptıklarını ve eğer derbiyi kazanamamaları halinde bunu basına vereceklerini söylediğini belirten Andre Santos, şu ifadeleri kullandı:
"SEKS PARTİLERİ YAPMIYORDUK, YALAN HABERLER"

Lugano'nun doğum günü haftasıydı. Galatasaray maçından 2 hafta önce bir parti verecektik. Parti yaptık. İçmeye gittik ve sonra parti için bir yer kiraladık. Birkaç misafirimizle birlikte parti yaptık. Roberto Carlos'la birlikte ayrıldım. Saat 01:30'da eve geldim.  

"AZİZ YILDIRIM NEREDEYSE ŞEHRİ YÖNETİYORDU"

Aziz Yıldırım neredeyse şehri yönetiordu. Her yere koşuyordu. Öteldeki bir insan asansörden inerken, misafirlerimiz gelirken fotoğraflarımızı çekmiş ve başkana yollamış. Aziz Yıldırım ise otelde alem yaptığımızı söyledi. Bize de, "Eğer Galatasaray'ı yenemezseniz basında bunları anlatırım." dedi. Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!