comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç'un yönetim listesindeki 3 ismi belli oldu

28 Mayıs 2018, Pazartesi 23:50
Ali Koç'un yönetim listesindeki 3 ismi belli oldu

Fenerbahçe Spor Kulübü, Haziran ayında yapılacak seçimli kongre ile yeni başkanını oylayacak. Aziz Yıldırım'ın karşısında yer alacak olan Ali Koç'un yönetim kurulu ise büyük merak konusuydu. FutbolArena, Ali Koç'un yönetiminde yer alması beklenen 3 isme ulaştı.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de Haziran ayında yapılacak olağan seçimli genel kurulda mevcut başkan Aziz Yıldırım'ın karşısına aday olarak çıkacak Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç'un yönetim kurulunda yer alacak isimler camia ve taraftarlar tarafından büyük merak konusuydu.


Ali Koç'un yönetim kurulu listesi açıklandı mı?


FutbolArena edindiği bilgilere göre Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Adayı Ali Koç'un yönetim listesine girecek 3 ismi ulaştı. Ali Koç yapılacak seçimli kongrede yönetim listesinde Aziz Yıldırım'ın eski yönetimlerinde yer alan iki ismi dahil etti. Ali Koç, Aziz Yıldırım ile çalışan Turhan Şahin ve Semih Özsoy isimlerine yeni yönetim kurulunda yer verecek.


Ali Koç'un yönetim kurulu listesi belli oldu mu?


Ali Koç'un bi diğer adayı ise Tüsiad Başkanı Erol Bilecik. Erol Bilecik'in önündeki tek engel ise başkanlığını yürttüğü ve yoğun bir tempoya sahip olduğu Tüsiad Başkanlığı. 

SİNA ARFA DİSİPLİN KURULU ENGELİNE TAKILIYOR
Ali Koç'un yönetim kurulunda yer alması beklenen diğer isim ise Sina Afra.  Ancak Sina Arfa'nın disiplin kuruluna sevk edilmiş olması nedeniyle yönetime girme ihtimali bulunmuyor.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"