comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç'tan olağanüstü kongre sürprizi

08 Aralık 2018, Cumartesi 00:46
Ali Koç'tan olağanüstü kongre sürprizi

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç sezon sonunda sürpriz bir karar ile olağanüstü kongre kararı alıp yönetimini değiştirme fikrinde.

FutbolArena - Fenerbahçe'de Ali Koç yönetimi çatırdıyor. Spor Toto Süper Lig'de kötü günler geçiren Fenerbahçe'de henüz ilk dönemini geçiren Ali Koç ve yönetiminin olağanüstü kongreye gidebileceği öğrenldi.


Fenerbahçe Başkanı Ali Koç seçim kararı mı alacak?


Fenerbahçe'de Ali Koç'un yönetim kurulundaki çatırdamalar sezon sonunda olağanüstü kongre yolunu açabilir. Spor Toto Süper Lig'de kötü günler geçiren ve Akhisarspor ile küme potasına düşmeme mücadelesi verecek olan Fenerbahçe'de yönetimsel sorunlar ortaya çıktı.

Ersun Yanal seslerinin her geçen gün daha fazla yüksek sesle söylenilen Fenerbahçe'de Ali Koç sürpriz bir karar ile sezon sonu olağanüstü konreye gidebilir. Başta Semih Özsoy ve Burhan Karaçam arasında yaşanan gerginlikler ve yönetimin geri kalanının performansını beğenmeyen Fenerbahçe Başkanı Ali Koç sezon sonunda olağanüstü kongreye gidip yönetimini değiştirebilir.
MERİÇ MÜLDÜR'ÜN İDDİASI

Gazeteci Meriç Müldür sosyal medya hesabından, "Gündem Ersun hocaydı Tayfun Korkut'tu Abdullah hocaydı derken FB yönetimi olağanüstü seçim kararı alırsa şaşırmam. Ali bey farklı isimlerle yola devam edebilir." dedi. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Arenası (18 Temmuz 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.