comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç'tan Fatih Terim'e olay sözler! Kural hatası açıklaması

18 Eylül 2019, Çarşamba 15:20
Ali Koç'tan Fatih Terim'e olay sözler! Kural hatası açıklaması

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, basın mensuplarına yaptığı açıklamalarda Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'e gönderme bulundu ve kural hatası konusunda konuştu.

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Alanyaspor maçındaki iki pozisyon için kural hatası başvurusu yapacaklarını açıkladı. Ali Koç aynı zamanda Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim hakkında olay ifadeler kulandı.
 

Ali Koç'tan kural hatası ve Fatih Terim açıklamaları:


"3 gün süre var. İlkinde görüntü sıkıntısı vardı. Yayıncı kuruluşa teşekkür ediyoruz. Şimdi bize verilen görüntüleri inceliyoruz. Verilen süre içerisinde başvuruyu yapacağız. Bize göre kural hatası var. Bir tanesi hiç yoruma açık değil. Türk futbolu yıllardır algı operasyonlarıyla yönetiliyor. Algı operasyonuna maruz kalmadan incelenirse en doğru kararın verileceğini düşünüyorum. Az ve öz konuşmaya çalışıyoruz. Alanyaspor'un attığı ilk 2 golde kural hatası var, bunlar olmasaydı maçın sonucu nasıl olurdu bilemeyiz."

"BİR İNSANIN SİCİLİ NASIL BU KADAR BOZUK OLUR?"
"Dünyada neler konuşuluyor, bizde tweetin 19:05'te atılmış olması konuşuluyor. Madem öyle futbolun içindeki bir insan nasıl bu kadar ceza alıyor, sicili nasıl bu kadar bozuk olabiliyor, bunu konuşalım."

"MHK BAŞKANININ AÇIKLAMASINA İNANMIYORUM"

"MHK Başkanının kural hatası için süreç bitmeden açıklama yaptığına inanmıyorum. Haberi yapan isim de manidar. Ses kaydı varsa inanabilirim ama bakmak lazım"

ZEKERİYA ALP NE DEDİ? TIKLAYIN

"NİHAT ÖZDEMİR FOTOĞRAFI BENİ RAHATSIZ ETMİYOR"

TFF Başkanı Nihat Özdemir ile yaptıkları görüşme ve çekilen fotoğraf hakkında eleştirilere yanıt veren Ali Koç, "Konu Nihat bey olunca görüşme neden bu kadar gündem oluyor, anlamıyorum. Nihat Özdemir ile verdiğim fotoğraf beni rahatsız etmiyor, olayı sizler büyütüyorsunuz." dedi.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)