comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç yönetimindeki Metin Şen'den Aykut Kocaman açıklaması

08 Haziran 2018, Cuma 23:13
Ali Koç yönetimindeki Metin Şen'den Aykut Kocaman açıklaması

Fenerbahçe'de Ali Koç'un yönetim kurulu listesinde yer alan Metin Şen'den sosyal medya hesabından Aykut Kocaman açıklaması geldi.

FutbolArena - Fenerbahçe'de yapılan seçimli kongrede Ali Koç'un başkan olmasının ardından en çok merak edilen konuların başında Aykut Kocaman ile Fenerbahçe yönetiminin yoluna devam edip, etmeyeceğiydi.

Geçtiğimiz gün Ali Koç ile buluşan Aykut Kocaman'ın geniş kapsamlı bir rapor sunduğu ve gelecek sezon devam etme ihtimallerinin olduğu basına yansımıştı. Yaşanan bu gelişme üzerinde Ali Koç'un yönetim kurulu listesinde bulunan Metin Şen'in kendisine ait olduğu iddia edilen internet sitesi Antu'da Aykut Kocaman anketi açıldı. 'Aykut Kocaman ile devam edilsin mi?' anketine katılan üyelerin büyük bir çoğunluğu olumsuz yönde oy kullandı.


Ali Koç, Aykut Kocaman ile devam edecek mi?


Yaşanan bu gelişme üzerine Metin Şen sosyal medya hesabından konu hakkında açıklamada bulundu. Metin Şen anketin yapıldığı site ile ilgili hiçbir bağının olmadığını açıkladı.
''BİR ALAKAM YOK''

''Bir kez daha yaziyorum; Antu.com  ile 2011 yilindan bir ilgim/bagim yok. O gunden bugune yapilanlardan haberdar da olmadim. Bugun okudugum Aykut Kocaman anketi de bilgim dahilinde degildir.''

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!