comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç taraftara seslendi ''Bayrakları asın!''

01 Haziran 2018, Cuma 20:06
Ali Koç taraftara seslendi ''Bayrakları asın!''

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Adayı Ali Koç, yapılacak seçim öncesinde önemli açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe'de tüm gözler hafta sonu yapılacak seçimli kongrede seçilecek yeni başkanını beklemeye çevrildi. Başkan adayı Ali Koç seçimli genel kurul öncesinde yayıncı kuruluş BeIN Sports'a açıklamalarda bulundu.


Ali Koç'tan seçim ve Aziz Yıldırım açıklamaları


"Özlenen Fenerbahçe'yi yeniden yaratabilmek için yola çıktık. Çağın gereklerine uygun yeni bir vizyonla Fenerbahçe'yi hakettiği yere taşıyacağız. 5 senedir giderlerimiz gelirlerimizden daha fazla. Sırf faize çok büyük paralar ödüyoruz. Bu 1-2 senede değişecek bir şey değil. Biz önce sıcak para koymak istiyoruz"

''ÖNCE SICAK PARA KOYACAĞIZ''
"Önce sıcak para koyacağız. Sonra da kulübe sponsorluklar kazandıracağız. Zaten futbol ve basketbolda ana sponsorlarımız seneye olmayacakmış"

Güntekin Onay: "Fenerbahçe taraftarı sizin bir Abramovich etkisi yaratmanızı bekliyor"

"Biz hayal satmıyoruz. Fenerbahçe'nin şu an acil problemleri var. Bu problemleri gerçekçi yaklaşımlarla aşmak zorundayız. Bugünkü yönetimin, Fenerbahçe'yi bu sıkıntılarından kurtarabileceğine hiç inanmıyorum.''

''GALATASARAY'IN GERİSİNE DÜŞTÜK ÖNCE LİGİ DOMİNE ETMELİYİZ''

''Biz önce kendi ligimizi domine etmeliyiz. Şampiyonluk sayılarında rakiplerimizin önüne geçmeliyiz. Teknik Direktör adaylarımızdan beşi başka kulüplerle anlaşma sağladı. Aykut Hoca ile de oturup konuşacağız.''

''VARDAR'A ELENDİK 16 MİLYON EURO'LUK TRANSFER YAPTILAR''

"Vardar'a elendik diye Vincent Janssen'in bir yıllık kiralanmasına 7.2 milyon euro verdik. Biz Şampiyonlar Ligi ön elemesinde elenirsek, bunu unutturmak için böyle transferler yapmayacağız"

"Seçim konusunda endişeliyim. Oy vermek çok uzun sürecek, sıkıntılı olacak, sabır gerekecek. Neden sadece iki sandık var! Olmayan şeyleri olmuş gibi söylüyorlar. Mutabık kaldığımız konu sadece sandıkların üstünün kapatılması. Ki kameralar kimin ne oy attığını göstermesin. Bunun tartışılması bile ayıptı zaten"

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.