comScore

FB Haberleri: Aziz Yıldırım: ''Hesap yaptım yeniden seçileceğim''

01 Haziran 2018, Cuma 19:14
FB Haberleri: Aziz Yıldırım: ''Hesap yaptım yeniden seçileceğim''

Fenerbahçe'de yapılacak başkanlık seçiminde Ali Koç ile yarışacak Aziz Yıldırım yaptığı hesaplamalara göre yeniden kendisinin seçileceğini iddia etti.

FutbolArena - Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, yayıncı kuruluş BeIN Sports'a seçim öncesinde önemli açıklamalarda bulundu.

Bugün sponsorluk anlaşmasından çekildiğini açıklayan Acıbadem hakkında konuşan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım şu ifadeleri kullanırken seçimde kendisinin yeniden seçileceğini iddia etti.


FB Haberleri: Aziz Yıldırım'dan Ali Koç açıklamaları


''HESAPLAMA YAPTIM BEN SEÇİLECEĞİM''
"Ben Acıbadem'e sponsorluk için ricada bulunmadım. Ben Fenerbahçe'nin menfaatini düşündüm. Yaptığım hesaplamalara göre yeniden başkan seçileceğimi düşünüyorum. Fenerbahçe benim dönemimde 6 kez şampiyon, 9 kez de ikinci olmuş. Zaten her sezon şampiyonluğa oynuyoruz. Yine oynayacağız. Bugün 400 milyon euro borcumuz var ama alacaklarımızı tahsil ettiğimiz takdirde bu borcu sıfırlarız.''

''SEÇİLMEZSEM KİMSEYE KIRGINLIĞIM OLMAZ''

"Seçilmezsem kimseye kırgınlığım olmaz. Neden olsun, 20 sene bana oy verdiler. En kötü günde bile desteklediler. Pendik'e yenildik, alkışlarla karşılandım.''

''LİGİ İLK ÜÇTE BİTİRMEK BAŞARIDIR...''

"Normalde ligi ilk üçte bitirmek tabii ki başarıdır. Bizim ülkemizde spor kültürü olmadığı için sadece birinci olan başarılı sayılıyor ama bu sezon biz başarılı değiliz. Bunu sadece taraftara bağlayamayız"


Aziz Yıldırım'dan Aykut Kocaman açıklaması


- "Aykut Kocaman gelecek sezon devam edecek mi?"

''
Aziz Yıldırım: "Buna seçimden sonra karar veririz. Ben Aykut Kocaman'ı başka severim. Aykut Kocaman 3 Temmuz'da direnmiştir ama Aykut Kocaman'ın da kendi tarafında hataları var. Kalıplaşmış düşünceleri var"

"FETÖ bitmedi. Uzantıları tribünlerde hala var. Fenerbahçe bölünmemeli.''

''GOMİS'İ AYKUT KOCAMAN İSTEMEDİ''

"Bafetimbi Gomis'i ilk bize önerdiler Aykut Kocaman istemedi. Ali Koç ile aynı programa çıkmayı düşünmedim çünkü ortak bir paydamız yok. "Mehmet Ali Erbil yalan söylüyor. Bu kadar mı yalan söylenir ya. Onun aidatını biz yatırmadık.''

"Kimseyi affetmem, herkese dava açacağım. Hakimlerle savcılarla yemek yedik, maç yaptık. Yemekte içki içtiler. Bunlar nasıl dinci dedik. Bunlar bize kumpas yaptılar"

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)