comScore

Euro 2020'ye veda sonrası: 'Sorumlular bizleriz!'

20 Haziran 2021, Pazar 21:21
Euro 2020'ye veda sonrası: 'Sorumlular bizleriz!'

A Milli Takım futbolcularımız İsviçre maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - A Milli Takım Euro 2020'ye veda etti. Gruptaki son maçında İsviçre'ye 3-1 mağlup olan A Milli takımımızda futbolcular maçın ardından açıklamalarda bulundu. 

MERİH DEMİRAL
Halkımızdan özür diliyoruz. Beklenti çok büyük olunca üzüntü de büyük oluyor. Ancak turnuvanın en genç takımıyız. Bu turnuva bizim için tecrübe oldu. Telafi edeceğiz. İyi günde, kötü günde buradayız.

HAKAN ÇALHANOĞLU

Tabii ki bu turnuvaya büyük hedeflerle geldik. Rüyalar kurduk ama istediğimiz gibi olmadı. Hepimiz üzgünüz. Bizler daha da çok üzgünüz. Bizim de kendi ailemiz var. Ben, Burak ağabey, Ozan kaptanlar olarak sorumluluğu alıyoruz. Turnuvada en geç takım biziz. Tecrübe kazandık diyelim. İstediğimiz şekilde olmadı. Önümüzde Dünya Kupası var. O yüzden başımızı eğmeyeceğiz. Biz Türkiye'yiz. Buraya kadar biz getirdik. Bugün burada biz elendik ama daha iyisini yapabileceğimizi gösterdik. Bundan sonra yine öyle olacak. 

BURAK YILMAZ: "HAKKINIZI HELAL EDİN"

"Çok üzgünüz. Biz iyi temsil edemedik. Niyetimiz farklı yöndeydi. Belki kafamızla ayaklarımız birleşmedi. Herkes çok üzgün. Özür diliyoruz. Belki de turnuvada oynamayı bilmiyoruz. Şu anki üzüntüyle konuşmak zor. Halkımızdan özür diliyoruz. Haklarını helal etsinler." 

Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"