comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ersun Yanal'dan Başakşehir maçında Vitor Pereira eleştirisi - Fenerbahçe Haberleri

09 Mayıs 2016, Pazartesi 22:45
Ersun Yanal'dan Başakşehir maçında Vitor Pereira eleştirisi - Fenerbahçe Haberleri

Lig TV yorumcusu Ersun Yanal, Başakşehir yenilgisinin ardından Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira'ya eleştirilerde bulundu.

FutbolArena - Başakşehir deplasmanında aldığı yenilgiyle şampiyonluk şansını çok zora sokan Fenerbahçe'de teknik direktör Vitor Pereira'ya yönelik eleştiriler artıyor.

2013-2014 sezonunda Fenerbahçe'nin başında şampiyonluk yaşayan, bu sezon ise Lig TV'de yorumculuk yapan Ersun Yanal da Pereira'yı sert şekilde eleştirdi.
 

269776-haber
 

Ersun Yanal'ın Vitor Pereira'ya yaptığı eleştiri


Tecrübeli teknik adam: "İlk 45 dakikayı boşa harcadı Fenerbahçe. Bir ara 20 dakikalık periyotta öyle bir oynadı ki 'hadi canım' dersin. O bölgede oyunculara top bile değmedi, inanılır gibi değil. Bu duyguyu değiştirmek zorundasın. İlk yarıda oyuncu değiştirmeye karşıyım ama gerekirse yapmalısın. 60. dakikaya kadar hiçbir şey yoktu. Bu kazanma duygusu neden sana bir şey dokunduğunda, gol yediğinde geliyor? 60. dakikadan sonra üst üste pozisyonlar buldun. Ne fark etti, bu ölüm kalım maçı. Vitor Pereira'nın planı yok değil. Şablonu hep klasik ve aynı. Risk al. Senin başka şansın yok, Beşiktaş kazanmış. Böyle de mağlup olursun, öyle de. Fenerbahçe böyle mağlup olmaz, kusura bakma." diye konuştu.


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!