comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Emre Güral'dan Beşiktaş ve Galatasaray açıklaması - Transfer Haberleri

20 Mayıs 2016, Cuma 13:58
Emre Güral'dan Beşiktaş ve Galatasaray açıklaması - Transfer Haberleri

Bonservisi elinde olan Emre Güral hakkında çıkan Beşiktaş ve Galatasaray haberleri hakkında konuştu. 

FutbolArena - Süper Lig'den düşen Eskişehirspor'dan parasını alamadığı gerekçesiyle ayrılan ve bonservisi elinde olan gneç golcü Emre Güral hakkında çıkan Beşiktaş ve Galatasaray iddiaları için konuştu.


Emre Güral, Beşiktaş'a transfer olacak mı?


Haber 1903'e konuşan Emre Güral, "Fazla bir yorum yapmayacağım. Sadece daha imzalanmış bir şey yok. Her şey konuşuluyor. Beşiktaş ile direkt kendim değil de konuşanlar var. Ama tam olarak belli bir şey yok. Beşiktaş ile görüşmeler devam ediyor" dedi.
 

Emre Güral, Galatasaray'dan teklif aldı mı?


Galatasaray iddiaları hakkında da konuşan genç golcü, "Türkiye'den görüşülen takımlar var. Bana bir haber gelmiyor. Ben de gazeteden okuyorum. Menajerim uğraşıyor. Kesin bir şey olduğunda bana bilgi vereceklerdir. Şu anda bekliyorum. İnşallah ilerleyen günlerde her şeye açıklık gelir" ifadelerini kullandı.
 

Emre Güral hangi takıma transfer olacak?


Öte yandan Radyospor'a konuşan Emre Güral'ın menajeri Önder İnce, "Emre Güral ile ilgili görüşmeler sürüyor. Kesinlikle İstanbul takımı olacağını söyleyebilirim. Beşiktaş ile ön protokol imzalamadık. Bu haberler basının uydurması. Kesinlikle böyle bir şey yok" dedi.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!