comScore

Dolar nasıl düşer? Dolar bugün kaç TL? Dolar neden yükseldi?

11 Ağustos 2018, Cumartesi 09:53
Dolar nasıl düşer? Dolar bugün kaç TL? Dolar neden yükseldi?

Dolar düşe mi? Dolar ne zaman düşer? Dolar düşecek mi? Son günlerde kur artışında yaşanan Dolar ve Euro'nun yükselişi vatandaşlarda internette en çok aranan konuların başında Dolar düşer mi? Dolar neden düşmüyor? Dolar neden yükseliyor? Dolar dış güçlerin oyunu mu? Dolara müdahale mi var? sorularını getiriyor.

FutbolArena - Dolar düşer mi? Dolar nasıl düşecek? Dolar ne zaman düşer? Recep Tayyip Erdoğan dolar açıklaması. Ülkemizde son dönemlerde yaşanan kur artışı kulüplerimizi de zor duruma sokmuş durumda. Dolar bugün kaç TL? Dolar bügün kaç lira? Dolar ne kadar? Son 2 günde yaklaşık olarak %20 değer kazanan Dolar kaç TL? Dolar borcu nedeni ile internette en çok aranan konulardan birisi Dolar ne zaman düşecek ve Dolar düşer mi? soruları yer alıyor. Peki dolar düşecek mi? Detaylar habermizde.


Dolar düşer mi? Dolar ne zaman düşer? Dolar neden düşmüyor?


Ülkemizde son dönemlerde döviz kuru sıkıntısı yaşanıyor. Dolar ve Euro kurunun aşırı yüksekliği hem futbol takımlarımızı hem vatandaşları zorluyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ekonomi Bakana Berat Albayrak'ın açıklamalarından sonra Dolar ve Euro kurunun yükselişi hızlandı. Dolar ne kadar? Dolar kaç TL oldu? 1 Dolar ne kadar? Dolar kuru ile ilgili son gelişmeleri takip etmek için haberimizi okuyabilirisiniz.

DOLAR KURU KAÇ SEVİYEDE?
Amerikan Doları (USD) yükselişi devam ediyor. Dolar Perşembe günü 5,55 ile kapanışı yaparken 10 Ağustos Cuma günü yaşanan kur artışı Dolar'a %15,88'lik bir değer kazandırdı. Piyasaların kapanması ile birlikte dolar 6,43 sevilelerinde kaldı.

GÜNCEL DOLAR KURU TAKİBİ İÇİN TIKLAYIN

FutbolArena haber turu (16 Mayıs 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.