comScore

Sporting Lizbon Sporting Lizbon

Dünyaca ünlü kulübün başkan adayı Vitor Pereira'yı vaat etti

26 Ocak 2017, Perşembe 14:52
Dünyaca ünlü kulübün başkan adayı Vitor Pereira'yı vaat etti

Portekiz Ligi takımlarından Sporting Lizbon'da başkan adaylarından Pedro Madeira Rodrigues, seçim öncesi Vitor Pereira'yı vaat etti. 

FutbolArena Dış Haberler - Portekiz futbolunun ünlü kulüplerinden Sporting Lizbon'da yaklaşan seçim öncesi heyecan artarken, başkan adaylarından Pedro Madeira Rodrigues seçim öncesi yaptığı açıklamalarda ABD Başkanı Donald Trump gibi sürpriz yapacağını iddia ederken, son derece ilginç bir vaatte bulundu. 

"VİTOR PEREİRA'YI GETİRECEĞİM"
Sporting Lizbon başkan adaylarından Pedro Madeira Rodrigues, Sporting Lizbon'da yaklaşan seçim öncesi oldukça ilginç açıklamalarda bulundu. 

Rodrigues, "Ben de tıpkı Donald Trump gibi sürpriz yapmayı hedefliyorum. Onun şansı da çok yüksek değildi ama seçildi. Eğer seçimleri kazanırsam önemli hedeflerim var. Öncelikle teknik direktör değiştirmeyi hedefliyorum. Jorge Jesus doğru bir seçim değildi. Vitor Pereira iyi bir seçim olabilir ve eğer seçilirsem kendisini göreve getireceğim. Şu anki takımdan daha fazla transfere para harcamadan başarılı olacağımızı düşünüyorum." diye konuştu. 

Vitor Pereira hatırlanacağı üzere Fenerbahçe'den gönderildikten sonra Almanya 2. Lig takımlarından 1860 Münih'in başına getirilmişti. 

PEREİRA ESKİ ÖĞRENCİSİNİ TRANSFER ETTİ

Süper Lig'in ilk yarısında Aytemiz Alanyaspor kulübünde kiralık olarak forma giyen Abdoulaye Ba, böylece eski hocası Vitor Pereira ile Bundesliga 2'de bir araya gelmiş oldu.

RESMİ AÇIKLAMA

Transferin ardından açıklamalarda bulunan Vitor Pereira, "Biz hem Porto'da hem de Fenerbahçe'de Ba ile beraber çalıştık. Mükemmel bir karaktere sahip, güçlü, hızlı ve teknik bir oyuncu. Bir stoperden istediğim tüm özelliklere sahip. Bize faydalı olacağından şüphem yok." ifadelerini kullandı.


Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)