comScore

Brezilya'da Neymar şoku! Sadece 5 dakika idmanda yer aldı

19 Haziran 2018, Salı 20:29
Brezilya'da Neymar şoku! Sadece 5 dakika idmanda yer aldı

Brezilya'da Kosta Rika ile oynanacak maç öncesinde Neymar, son antrenmanda 5 dakika yer aldıktan sonra ağrıları olduğu için çalışmayı terk etmek zorunda kaldı. 

FutbolArena Dış Haberler - Dünya Kupası'nda ilk maçında İsviçre ile 1-1 berabere kalan Brezilya, gruptaki diğer maçında Kosta Rika ile karşılaşacak.

Brezilya'da Kosta Rika maçının hazırlıkları devam ederken, son antrenmanda Neymar şoku yaşandı. Antrenmanın başlamasının ardından 5 dakika çalıştıktan sonra ağrıları olan Neymar, çalışmayı tamamlayamadı. Brezilyalı yıldızın antrenman sahasında ayrılırken son derece üzgün olduğu görüldü. 
BEHRAMİ'YE ÖLÜM TEHDİTİ

Dünya Kupası'nda Brezilya ile İsviçre'nin 1-1 berabere kaldığı maçta, müsabakanın en fazla faule maruz kalan futbolcusu Neymar'a özellikle birçok pozisyonda sert müdahalelerde bulunan Behrami, sosyal medyada Brezilyalı taraftarlardan ölüm tehdidi aldı. 

Brezilyalı taraftarlar, Neymar'a yaptığı faullerden sonra yıldız futbolcunun yeniden sakatlanma ihtimalinden dolayı Behrami'ye sinirlenerek İsviçreli futbolcunun sosyal medya hesabına gönderdiği yorumlarda, "Brezilya'ya gelirsen seni yakalarız." şeklinde mesaj yağdırmaya başladı. 

Dünya Kupası Haberleri FutbolArena'da! 

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!