comScore

Bir Zamanlar Çukurova 11. bölüm fragmanı izle - Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı izle. 

15 Kasım 2018, Perşembe 23:39
Bir Zamanlar Çukurova 11. bölüm fragmanı izle - Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı izle. 

Bir Zamanlar Çukurova 11. bölüm fragmanı izle. Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölüm fragmanı. Bir Zamanlar Çukurova dizisi 11. bölüm fragmanı izle.

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı izle. Bir Zamanlar Çukurova 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı ATV izle. Bir Zamanlar Çukurova ATV fragman izle. ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 10. bölümünden sonra gözler 11. bölüm fragmanına çevrildi. Bir Zamanlar Çukurova 11. bölüm fragmanı izlemek için haberimize göz atabilirsiniz.


Bir Zamanlar Çukurova 11. bölüm fragmanı izle. Bir Zamanlar Çukurova fragman izle


Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova her Perşemba akşamı ATV ekranlarında gösterime giriyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisi 10. bölüm bu akşam yayınlanırken Bir Zamanlar Çukurova dizisi severler 10. bölüm sonrasında gözünü Bir Zamanlar Çukurova 11. bölüm fragmanına çevirdi. İşte Bir Zamanlar Çukurova 11. bölüm fragmanı.


Bir Zamanlar Çukurova dizisi konusu ne?


Anasız babasız büyüyen Yılmaz ile terzi çıraklığı yaparak kumarbaz abisine para yetiştiren Züleyha'nın aşkı ilk bölümüyle ekranda. Birbirlerine aşklarından gözleri kamaşan gençlerin hayatı, çok sıradan bir gecede karanlık bir kabusa döner. Kabus onları önce İstanbul'dan uzaklara, sonra Yaman Çiftliği'ne savurur. Kocasından kalan toprakları bir atmaca gibi koruyan Hünkar ile mutsuz bir evliliğin enkazını toplayan oğlu Demir'in da hayatını bambaşka bir yola savuracak olan karşılaşmanın müsebbibi ise çiftliğin Kahyası Gaffur olacaktır. Dizinin ilk bölümünde Yılmaz ve Züleyha, Yaman Çiftliği'nde işe başlar. Ancak Çiftlik sakinleri ile tanışırken Züleyha'nın söylediği bir yalan, hepsinin hayatını kökünden değiştirecektir. İstanbul'da başlayıp, kara bir tren ile Adana'ya ulaşan ilk bölüm, yıllar önceki Türkiye'nin renkleri ve müzikleri ile heyecan dolu bir hikayenin kapısını aralayacak!
 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DİZİSİ OYUNCULARI

 

Vahide Perçin (Hünkar Yaman)

Uğur Güneş (Yılmaz Akkaya)

Murat Ünalmış (Demir Yaman)

Hilal Altınbilek (Züleyha)


Bir Zamanlar Çukurova dizisi hangi gün, hangi kanalda?


Bir Zamanlar Çukurova dizisi her Perşembe akşamı izleyicileri ile buluşuyor. ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Bir Zamanlar Çukurova dizisi Adana'da çekiliyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisi her Perşembe akşamı saat 20:00'da ATV ekranlarında yayınlanmaya başlıyor.

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Mayıs 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.