comScore

Bir Zamanlar Çukurova 9. bölüm fragmanı izle - Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı izle. 

02 Kasım 2018, Cuma 00:01
Bir Zamanlar Çukurova 9. bölüm fragmanı izle - Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı izle. 

Bir Zamanlar Çukurova 9. bölüm fragmanı izle. Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölüm fragmanı. Bir Zamanlar Çukurova dizisi 9. bölüm fragmanı izle.

Bir Zamanlar Çukurova 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı izle. Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölüm fragmanı ATV ekranlarında yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova 8. bölüm sonunda yeni sezon fragmanı izleyenler ile buluştu. Bir Zamanlar Çukurova 9. bölüm fragmanı izlemek için haberimize göz atabilirsiniz.


Bir Zamanlar Çukurova 9. bölüm fragmanı izle - Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı izle.


Her Perşembe akşamları ATV ekranlarında yayınlanan ve binlerce izleyici kitlesine sahip olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 8. bölümünden sonra ATV ekranlarında 9. bölüm fragmanı geldi. Bir Zamanlar Çukurova 9. bölüm fragmanı haberimizde.
 

Bir Zamanlar Çukurova dizisi konusu ne?


Anasız babasız büyüyen Yılmaz ile terzi çıraklığı yaparak kumarbaz abisine para yetiştiren Züleyha'nın aşkı ilk bölümüyle ekranda. Birbirlerine aşklarından gözleri kamaşan gençlerin hayatı, çok sıradan bir gecede karanlık bir kabusa döner. Kabus onları önce İstanbul'dan uzaklara, sonra Yaman Çiftliği'ne savurur. Kocasından kalan toprakları bir atmaca gibi koruyan Hünkar ile mutsuz bir evliliğin enkazını toplayan oğlu Demir'in da hayatını bambaşka bir yola savuracak olan karşılaşmanın müsebbibi ise çiftliğin Kahyası Gaffur olacaktır. Dizinin ilk bölümünde Yılmaz ve Züleyha, Yaman Çiftliği'nde işe başlar. Ancak Çiftlik sakinleri ile tanışırken Züleyha'nın söylediği bir yalan, hepsinin hayatını kökünden değiştirecektir. İstanbul'da başlayıp, kara bir tren ile Adana'ya ulaşan ilk bölüm, yıllar önceki Türkiye'nin renkleri ve müzikleri ile heyecan dolu bir hikayenin kapısını aralayacak!
 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DİZİSİ OYUNCULARI

 

Vahide Perçin (Hünkar Yaman)

Uğur Güneş (Yılmaz Akkaya)

Murat Ünalmış (Demir Yaman)

Hilal Altınbilek (Züleyha)


Bir Zamanlar Çukurova dizisi hangi gün, hangi kanalda?


Bir Zamanlar Çukurova dizisi her Perşembe akşamı izleyicileri ile buluşuyor. ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Bir Zamanlar Çukurova dizisi Adana'da çekiliyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisi her Perşembe akşamı saat 20:00'da ATV ekranlarında yayınlanmaya başlıyor.

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Nisan 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.