comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Slaven Bilic, Beşiktaş'ta kalacak mı?

23 Şubat 2015, Pazartesi 01:36
Slaven Bilic, Beşiktaş'ta kalacak mı?

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic'in hem İngiliz hem de İspanyol kulüpleriyle temas halinde olduğu konuşulmaya devam ediyor.

FutbolArena Detay - Sinan Engin ve Rıdvan Dilmen'in “Bilic gidecek; Sergen gelecek” söylemeleri gündemdeki sıcaklığını korumaya devam ediyor. Peki 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Hırvat teknik adam ayrılacak mı?

Beşiktaş'ta Bilic'in geleceği tartışma konusu olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta hem Sinan Engin hem de Rıdvan Dilmen'in “gidecek” söylemlerinin ardından Hırvat teknik adamın geleceği tartışılmaya devam ediyor.
Beşiktaş ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Bilic'in ayrılmak istediği hem İngiltere hem de İspanya'da kulüplerle temas halinde olduğu iddiaları güncelliğini koruyor.

HACIOSMANOĞLU AÇIKLAMIŞTI

Bilic'in ayrılma planı olduğunu ilk açıklayansa Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu olmuştu. Hacıosmanoğlu, Tolgay'ın transferi sırasında Bilic'in oyuncuya SMS atarak “Bize gel şampiyon olalım. Seneye İngiltere'ye birlikte gideriz” dediğini iddia etmişti.

Beşiktaş'ın hocası bu iddiayı yalanlarken yeni sezonda Beşiktaş'ta olmayacağı ve hem İngiltere hem de İspanyol kulüpleriyle temas halinde olduğu yönündeki iddialar konuşulmaya devam ediyor.

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.