comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Hıncal Uluç: "Şenol Güneş kamuoyunu aldattı"

05 Mart 2019, Salı 21:37
Hıncal Uluç:

Hıncal Uluç, Şenol Güneş'in Milli takım sürecini yorumladı. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in Milli takımla anlaşmasının ardından Hıncal Uluç, A Spor'da Şenol Güneş'in milli takım konusunda kamuoyunu aldattığını söyleyerek deneyimli teknik adamı eleştirdi. 


Hıncal Uluç A Spor Şenol Güneş yorumları


Bu olayların müsebbibi Şenol Güneş'in kendisidir. Bugün açıktır ki, Şenol Güneş milli takım konusu açıldığından beri kamuoyunu aldattı. Ben TFF ile konuşmadım, anlaşmadım. Ben iki takımı bir arada çalıştırmam, yokum dedi. Yarım günde neler olduysa, Şenol Güneş Milli takımla anlaşma yaptı ve arkasından TFF Başkanı Yıldırım Demirören istifa etti. Bunların hepsi 24 saatte olacak işler değil. Bunların hepsi önceden planlanmış şeyler. 

Öte yandan Şenol Güneş'in ayrılmasının Beşiktaş'ın yarına olacağını söyleyen Hıncal Uluç, "Bu sezona baktığımızda şampiyonluk gitti ve Şampiyonlar Ligi bile zora girdi. Tüm bunların sorumlusu Şenol Güneş'tir. Takım anlamında söylüyorum." dedi. 

 

Şenol Güneş Milli takımda ne zaman göreve başlayacak?


TFF tarafından Beşiktaş'a yapılan bildirimde Şenol Güneş'in Arnavutluk ve Moldova ile oynanacak maçlarda Milli Takım'ın başında yer alacağı belirtildi. TFF'nin talimatlarına göre federasyon acil durumlarda istediği teknik adamı bir takımın başında olsa dahi göreve çağırma yetkisine sahip. Federasyonun bu maddeyi kullanarak 1 Haziran 2019'dan itibaren 4 yıllık anlaşma sağladığı Şenol Güneş'i mart ayındaki maçlarda göreve çağırdı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!