comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Hıncal Uluç: "Pjanic ismini Beşiktaş alınca duydum"

09 Eylül 2021, Perşembe 23:50
Hıncal Uluç:

Hıncal Uluç, Beşiktaş'ın Barcelona'dan transfer ettiği Miralem Pjanic'in ismini daha önce duymadığını ifade etti.

FutbolArena - Gazeteci Hıncal Uluç, Beşiktaş'ın Miralem Pjanic transferi ve Şenol Güneş'in A Milli Takım'daki durumu hakkında A Spor'da dikkat çeken yorumlarda bulundu.

"PJANIC'I ALINDIKTAN SONRA DUYDUM"
"Miralem Pjanic ismini ben alındıktan sonra duydum. 'Vay anasını böyle bir herif varmış Barcelona'da' dedim. Eskiden Süper Lig'e bütün dünyanın tanıdığı adamları alıyorduk."

"ŞENOL GÜNEŞ 2002'DE HAZIR TAKIM BULDU"

"Şenol Güneş, 2002'de dünya üçüncüsü yaptığında Fatih Terim tarafından iskeleti hazırlanmış, UEFA Kupası ve UEFA Süper Kupa şampiyonu oyunculardan iskeleti derlenmiş, hazır bir takım buldu."

"ŞENOL GÜNEŞ SEN KİMSİN, SANA YALVARSINLAR DEDİM"

"Şenol Güneş'in Hollanda maçından önce ve sonra yaptığı konuşmalar akla hayale sığar şeyler değil. 'Bana yalvardılar' diyor. Şenol Güneş'e aklımdan gayriihtiyari 'Sen kimsin de sana yalvarsınlar?' demek geçiyor." 

ŞENOL GÜNEŞ NELER DEMİŞTİ?

"Düzen böyle mi, şeytanlık mı var, başka bir şey mi var? Bilmiyorum ki. Onları güldürdüm, o da benim hatam. Üzgünüm. Niye anlatıyorum bunları, bana olsun ama ben gittiğim zaman gelen birine olmasın. Lucescu giderken kovmak isteyenler, bana gelirken yalvaranlar 6 ay sonra suçlamaya başlıyorsa düzende bir yanlışlık var. Ben bir bedel öderken bir düşünce devrimi olsun isterim. Ben yalvararak gelmedim, sevinerek geldim ama bana yalvardıklarını düşünüyorum."

Son dakika Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 20+20 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!