comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Hıncal Uluç: 'Cüneyt Çakır'ın Beşiktaş aleyhine yaptığı hatalar ve Fernandao'nun hareketi...'

26 Şubat 2018, Pazartesi 19:41
Hıncal Uluç: 'Cüneyt Çakır'ın Beşiktaş aleyhine yaptığı hatalar ve Fernandao'nun hareketi...'

Beşiktaş - Fenerbahçe derbisinin ardından Hıncal Uluç'tan Cüneyt Çakır'a eleştiri geldi. 

FutbolArena - Süper Lig 23. haftasında oynanan Beşiktaş - Fenerbahçe derbisinde hakem Cüneyt Çakır'ın kararlarının yankıları sürüyor. Vodafone Park'ta siyah beyazlıların 3-1 kazandığı derbinin ardından Hıncal Uluç A Spor'da Cüneyt Çakır'ı eleştirdi. 


Beşiktaş - Fenerbahçe Cüneyt Çakır'ın hakem kararları


Beşiktaş'ın, Fenerbahçe'yi 3-1 mağlup etiği maçta birçok tartışmalı karara imza atan Cüneyt Çakır'a Hıncal Uluç'tan eleştiri geldi. Cüneyt Çakır'ın iki takım aleyhine de hatalar yaptığını söyleyen Uluç, ağırlıklı olarak ise Beşiktaş aleyhine hatalar yapıldığını dile getirdi. 

"HATALARIN HEMEN HEMEN HEPSİ BEŞİKTAŞ ALEYHİNE"
Cüney Çakır'ın sonuca yönelik hataların hemen hemen hepsi Beşiktaş aleyhine. Penaltısı verilmeyen Beşiktaş. Kırmızısı verilmeyen. Ofsayttan gol yiyen Beşiktaş. Kırmızı kart görmesi gerekenlerden biri de Fernandao. Ona ayrı defter açmak lazım.

"CANER'E CEZA! PEKİ YA FERNANDAO?"

TFF yazı ile açıkladı mı? Emre'ye niye Caner gibi ceza verilmediğini? Çünkü küfüre ceza vermedik dedi. Harekete verdik dedi. Fernandao'nun yaptığı hareketi burada yapsan RTÜK ne yapar?

"FERNANDAO ÇILDIRTTI"

Fernandao'nun tribünlere yaptığı hareketin ardından burada bir kazayla atlattık. Mehmet Topal'ın kafasına çakmak geldi. Fernandao'nun çıldırttığı tribünler... Fener tribününe yaptı diyorlar. 360 derecenin 3 derecesinde Fenerbahçe taraftarı var. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (20 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.